Targi pracy Career EXPO w Poznaniu
< WróćTargi pracy Career EXPO w PoznaniuData rozpoczęcia:
18.04.2018

Data zakończenia:
18.04.2018

Miasto:
Poznań

Adres:
MTP


Tematyka targów:
IT, Produkcja, Customer Service, HR, Automativ, Marketing


Opis:
Szukasz pracy? Chcesz się rozwijać? Wysłałeś już setki aplikacji, ale wciąż nie widać efektu? Przyjdź na targi pracy Career EXPO 18.04.2018 w Pawilonie nr 15 Międzynarodowych Targów Poznańskich, a wszystko może się zmienić.

Career EXPO to jedno z największych wydarzeń rekrutacyjnych w Polsce, które dwa razy w roku gromadzi w jednym miejscu kilka tysięcy osób poszukujących pracy i kilkaset aktywnie rekrutujących firm z branży IT, finansowej, customer service, produkcyjnej, HR, automotive, marketingowej i wielu innych.
Udział w targach Career EXPO to nie tylko możliwość bezpośredniej rozmowy z rekruterami wielu firm, ale także szansa na realne zatrudnienie jeszcze tego samego dnia, dzięki mechanizmowi Szybkich Rekrutacji.
Uczestnictwo w Career EXPO daje także możliwość udziału w ponad 50 darmowych szkoleniach i ciekawych prelekcjach, które podnoszą kwalifikacje niezbędne do znalezienia wymarzonej pracy. Podczas targów można również skorzystać z konsultacji dokumentów aplikacyjnych oraz zrobić sobie profesjonalne zdjęcie do CV.
Wystarczy zarejestrować się na stronie www.careerexpo.pl/rejestracja i pobrać bezpłatny bilet!

Nie przegap swojej szansy na lepszą pracę!

Targi pracy Career EXPO 2018
18.04.2018
Pawilon nr 15 MTP / Poznań
www.careerexpo.pl
Targi w województwie
Ostatnio dodane
Polecane
https://doszwecji.pl/jezyk-szwedzki-alfabet-i-wymowa/. Język szwedzki, alfabet i wymowa
Czy piekarniki z termoobiegiem są bardziej gorące?. Dlaczego temperatury w piecu wentylatorowym są niższe?

Na stronie znajdują się informację na temat targów organizowanych w Polsce. Targi z różnych branż: targi turystyczne, targi motoryzacyjne, targi kosmetyczne, targi reklamy i wiele więcej. Spis targów podzielony jest na na województwa. Udostępniona jest również wyszukiwarka za pomocą której można wyszukiwać według różnych kryteriów.

Wykonanie strony Urbisoft 2009