Poznań Career EXPO
< WróćPoznań Career EXPOData rozpoczęcia:
26-02-2015

Data zakończenia:
26-02-2015

Miasto:
Poznań

Adres:
MTP, Pawilon 1, Głogowska 14/1, 60-734, Poznań


Tematyka targów:
informatyka, ekonomia, pr, marketing, języki obce, księgowość, sprzedaż, human resources, marketing


Opis:
Jeśli zastanawiasz się nad zmianą pracy lub dopiero planujesz swoją karierę - targi Career EXPO to coś dla Ciebie! Przyjdź i porozmawiaj z przedstawicielami dziesiątek firm oraz weź udział w licznych szkoleniach. Załóż konto na www.careerexpo.pl i weź udział w skutecznej rekrutacji! 26 luty, 11:00-19:00, MTP Pawilon 1, Poznań. Zapraszamy!

Dołącz do wydarzenia na fb i bądź na bieżąco: https://www.facebook.com/events/720493924640651/
Targi w województwie
Ostatnio dodane
Polecane
praca doktorska po angielsku. Nie miałeś problemu z napisaniem pracy licencjackiej i magisterskiej, jednak praca doktorska po angielsku to nie to samo. Nie wiesz jak się zabrać za pisanie doktoratu, z której strony go ugryźć? Napisz do nas, pomożemy!
gotowa praca dyplomowa. Do obrony pozostało niewiele czasu, czas biegnie nieubłaganie, przydałaby się gotowa praca dyplomowa . Jesteśmy do Twojej dysi 24 h na dobę!

Na stronie znajdują się informację na temat targów organizowanych w Polsce. Targi z różnych branż: targi turystyczne, targi motoryzacyjne, targi kosmetyczne, targi reklamy i wiele więcej. Spis targów podzielony jest na na województwa. Udostępniona jest również wyszukiwarka za pomocą której można wyszukiwać według różnych kryteriów.

Wykonanie strony Urbisoft 2009