MTM - Międzynarodowe Targi Meblowe
< WróćMTM - Międzynarodowe Targi MebloweData rozpoczęcia:
08-09-2015

Data zakończenia:
11-09-2015

Miasto:
Ostróda

Adres:
Expo Arena S.A. ul.Grunwaldzka 55


Tematyka targów:
Meble i wyposażenie wnętrz


Opis:
Międzynarodowe Targi Meblowe w Ostródzie to renomowane wydarzenie z ponad 20-letnią tradycją. MTM to jedna z najważniejszych imprez tego typu w branży, która każdego roku gromadzi setki wystawców i tysiące odwiedzających. Wydarzenie pozwala na zapoznanie się
z najnowszymi trendami w branży oraz nawiązanie kontaktów biznesowych. Targi od samego początku odbywają się w formule B2B co niewątpliwie buduje ich renomę. &#8222;Gdzie indziej meble się ogląda, ale w Ostródzie sprzedaje i kupuje&#8221; - twierdzą zgodnym chórem wystawcy i kupcy. Wśród wystawców MTM pojawiają się zarówno debiutujące marki meblowe, jaki i te najbardziej znane na rynku, m.in. Forte, Meble Wójcik, MK Foam, Benix. Dzięki zacieśnieniu współpracy z partnerami z zagranicy, wśród gości nie braknie nigdy reprezentantów m.in. z Rosji, Ukrainy, Litwy, czy Białorusi. Od 2013 roku równolegle z targami meblowymi odbywa się dodatkowe wydarzenie, jakim jest Arena Inside, czyli Targi Wnętrz.
Na stronie znajdują się informację na temat targów organizowanych w Polsce. Targi z różnych branż: targi turystyczne, targi motoryzacyjne, targi kosmetyczne, targi reklamy i wiele więcej. Spis targów podzielony jest na na województwa. Udostępniona jest również wyszukiwarka za pomocą której można wyszukiwać według różnych kryteriów.

Wykonanie strony Urbisoft 2009