Bajkolandia - Kiermasz Gier Hobby i Zabawy
< WróćBajkolandia - Kiermasz Gier Hobby i ZabawyData rozpoczęcia:
30-05-2015

Data zakończenia:
31-05-2015

Miasto:
Ostróda

Adres:
Expo Arena S.A. ul.Grunwaldzka 55


Tematyka targów:
Rozrywka, Hobby


Opis:
Bajkolandia to doskonała okazja by w atmosferze wspólnej zabawy pożegnać rok szkolny i powitać zbliżające się wakacje. Dodatkową wartością imprezy jest szerzenie czytelnictwa. Chcemy zapewnić czynny i atrakcyjny wypoczynek mieszkańcom województwa Warmińsko - Mazurskiego. Przez wspólną zabawę i integrację grup rówieśniczych umożliwimy prezentację umiejętności, talentów i efektów pracy dzieci, wychowawców i opiekunów. Bajkolandia to także miejsce kiermaszu podczas, którego wystawcy z regionu oferujący swoje towary i usługi stworzą przestrzeń handlową uatrakcyjniającą całość wydarzenia. Znajdą się u stragany z zabawkami, książkami, rękodziełem oraz wszelkiego rodzaju słodkościami kierowanymi do najmłodszych.
Targi w województwie
Ostatnio dodane
Polecane
ściągaczka do szyb. ściągaczka do szyb (708)
https://aktinet.pl/jaki-jest-cel-tabeli-decyzyjnej-w-jaki-sposob-tabele-decyzyjne-moga-byc-przydatne-ksiegowym/. Jaki jest cel tabeli decyzyjnej? W jaki sposób tabele decyzyjne mogą być przydatne księgowym?

Na stronie znajdują się informację na temat targów organizowanych w Polsce. Targi z różnych branż: targi turystyczne, targi motoryzacyjne, targi kosmetyczne, targi reklamy i wiele więcej. Spis targów podzielony jest na na województwa. Udostępniona jest również wyszukiwarka za pomocą której można wyszukiwać według różnych kryteriów.

Wykonanie strony Urbisoft 2009