Arena Tourism Poland - Targi Turystyczne
< WróćArena Tourism Poland - Targi TurystyczneData rozpoczęcia:
23-09-2015

Data zakończenia:
25-09-2015

Miasto:
Ostróda

Adres:
Expo Arena S.A. ul.Grunwaldzka 55


Tematyka targów:
Turystyka, Rekreacja


Opis:
Arena Tourism Poland to spotkanie branży turystycznej wyróżniające się innowacyjną formułą i wyjątkową lokalizacją wśród malowniczej mazurskiej przyrody. Ideą wydarzenia jest zapewnienie gościom warunków do nawiązywania długofalowej współpracy i umożliwienie wymiany cennych doświadczeń oraz kontaktów. Formuła B2B daje możliwość uczestnictwa w spotkaniach biznesowych bezpośrednio z organizatorami ruchu turystycznego, co znacznie podnosi efektywność zawieranych kontaktów biznesowych. Targi gwarantują też dostęp do aktualnych branżowych trendów i prognoz oraz dają szansę na podniesienie kwalifikacji podczas cyklu szkoleń i wykładów. Dodając do tego szeroką ofertę wystawienniczą, obecność zagranicznych gości i wyjątkową lokalizację wydarzenia, Arena Tourism Poland staje się jedną z najważniejszych imprez w branży.
Targi w województwie
Ostatnio dodane
Polecane
https://aktinet.pl/w-jaki-sposob-prawo-charlesa-utrzymuje-cisnienie-na-stalym-poziomie/. W jaki sposób prawo Charlesa utrzymuje ciśnienie na stałym poziomie?
https://aktinet.pl/jaki-procent-stanowi-90-na-100/. Jaki procent stanowi 90 na 100?

Na stronie znajdują się informację na temat targów organizowanych w Polsce. Targi z różnych branż: targi turystyczne, targi motoryzacyjne, targi kosmetyczne, targi reklamy i wiele więcej. Spis targów podzielony jest na na województwa. Udostępniona jest również wyszukiwarka za pomocą której można wyszukiwać według różnych kryteriów.

Wykonanie strony Urbisoft 2009