FOOD-to-GO 8. Targi Wyposażenia i Produktów dla Gastronomii
< WróćFOOD-to-GO 8. Targi Wyposażenia i Produktów dla GastronomiiData rozpoczęcia:
06-02-2018

Data zakończenia:
07-02-2018

Miasto:
Gdańsk

Adres:
Centrum Wystawienniczo - Kongresowe AMBEREXPO ul. Żaglowa 11, 80-560 Gdańsk


Tematyka targów:
gastronomiczna, przemysłowa


Opis:
Targi Wyposażenia i Produktów dla Gastronomii FOOD-to-GO w Gdańsku od kilku lat odpowiadają na potrzeby branży gastronomicznej, dynamicznie rozwijającej się na północy Polski. Kompleksowa oferta blisko 100 wystawców skierowana do przedstawicieli restauracji i barów oraz kawiarni, lodziarni, cukierni sprawia, że Targi co roku odwiedzane są przez około 3000 branżowych zwiedzających, szukających inspiracji na nadchodzący sezon. Ponad 70 % stanowią osoby podejmujące decyzje zakupowe w firmach. FOOD-to-GO są doskonałą okazją do prezentacji nowinek branżowych, produktów i usług, które usprawnią funkcjonowanie nadmorskiej gastronomii.

Tematem przewodnim 8. edycji Targów będzie bistro w polskiej odsłonie jako miejsce łączące restaurację, kawiarnię, cukiernię i bar, w którym można w przyjemnej atmosferze, ale szybko zjeść.
Targi w województwie
Ostatnio dodane
Polecane
praca magisterska. Pięć lat studiów - trudu, znoju a zarazem doskonałej zabawy, a na koniec obligatoryjnie praca magisterska (371) . Zbliżasz się do końca studiów i masz problem z napisaniem pracy. Zgłoś się do nas!
druk na tkaninach. Profesjonalny druk na tkaninach (13) . Najwyższa jakość, atrakcyjne ceny.

Na stronie znajdują się informację na temat targów organizowanych w Polsce. Targi z różnych branż: targi turystyczne, targi motoryzacyjne, targi kosmetyczne, targi reklamy i wiele więcej. Spis targów podzielony jest na na województwa. Udostępniona jest również wyszukiwarka za pomocą której można wyszukiwać według różnych kryteriów.

Wykonanie strony Urbisoft 2009