V Targi Wyposażenia i Produktów dla Gastronomii FOOD-to-GO
< WróćV Targi Wyposażenia i Produktów dla Gastronomii FOOD-to-GOData rozpoczęcia:
04-02-2015

Data zakończenia:
05-02-2015

Miasto:
Gdańsk

Adres:
AMBER EXPO, ul. Żaglowa 11


Tematyka targów:
gastronomiczna


Opis:
To najważniejsze i najbardziej wyczekiwane wydarzenie w branży gastronomicznej na północy Polski.

Organizatorem targów jest firma easyFairs Polska, lider w organizacji targów branżowych w Europie.

Tym co wyróżnia targi FOOD-to-GO to oprócz szerokiej oferty, ciekawy program towarzyszący obejmujący trzy strefy tematyczne:

STREFA DESEROWYCH INSPIRACJI
Dedykowana lodziarniom, cukierniom i kawiarniom. Zapach świeżo zmielonej kawy, wyjątkowy smak czekolady i aromat zaparzonej herbaty sprawią, iż każdy choć na moment zapomni o codzienności. Zadbają o to przedstawiciele firm posiadający w swojej ofercie m.in. urządzenia i maszyny do produkcji lodów, wafli, jogurtów mrożonych, dekoracji i galanterii cukierniczej, koncentratów i mieszanek smakowych oraz dodatków do deserów. Nie zabraknie również producentów i dystrybutorów maszyn do lodów i bitej śmietany, dodatków i mieszanek cukierniczych, oraz sprzętu i akcesoriów do parzenia i serwowania kawy, herbaty i czekolady.

STREFA BEZGLUTENOWA
Podczas targów FOOD-to-GO po raz trzeci poruszony zostanie problem braku w restauracjach odpowiedniego menu dla osób na diecie bezglutenowej. Rosnące zainteresowanie tematem zaowocowało powstaniem strefy, która w ubiegłym roku cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem ze strony gości targowych oraz mediów.

STREFA REGIONALNA
Swoje produkty zaprezentują regionalni producenci żywności oraz lokalne stowarzyszenia. Przedstawiciele poszczególnych regionów podpowiedzą jak można wykorzystać prezentowane dania w menu restauracji.

Seminaria learnShops&#8482;
Nieodłącznym elementem targów organizowanych przez firmę easyFairs są seminaria learnShops. Słuchacze będę mieli możliwość uczestnictwa w prezentacjach poruszających temat najnowszych trendów w branży. Jest to również okazja do spotkania cenionych ekspertów z dziedziny gastronomii oraz wymiany poglądów między uczestnikami.
Na stronie znajdują się informację na temat targów organizowanych w Polsce. Targi z różnych branż: targi turystyczne, targi motoryzacyjne, targi kosmetyczne, targi reklamy i wiele więcej. Spis targów podzielony jest na na województwa. Udostępniona jest również wyszukiwarka za pomocą której można wyszukiwać według różnych kryteriów.

Wykonanie strony Urbisoft 2009