Seminarium: Efektywne utrzymanie ruchu cz.1 Total Productive Maintenance jako narzędzie zwiększania zdolności wytwórczych
< WróćSeminarium: Efektywne utrzymanie ruchu cz.1 Total Productive Maintenance jako narzędzie zwiększania zdolności wytwórczychData rozpoczęcia:
29-08-2012

Data zakończenia:
29-08-2012

Miasto:
Gdańsk

Adres:
Kolberga 13


Tematyka targów:
TPM, produkcja, logistyka, OEE, LeanQ Team


Opis:

Total Productive Maintenance (TPM) uczyni, że możliwym będzie osiągnięcie poziomu 3x &#8222;zero&#8221; (&#8222;zero&#8221; awarii, &#8222;zero&#8221; defektów&#8221;, zero wypadków).
Metodologia ma na celu poprawę efektywności parku maszynowego przy jednoczesnym optymalizowaniu nakładów remontowych. Skoncentrowana na zaangażowaniu pracowników działów produkcji i służb utrzymania ruchu (SUR) do gospodarskiego (rodzicielskiego) eksploatowania maszyn i urządzeń.
Targi w województwie
Ostatnio dodane
Polecane
https://aktinet.pl/co-by-sie-stalo-gdyby-mitochondria-przestaly-dzialac-w-komorce-roslinnej/. Co by się stało, gdyby mitochondria przestały działać w komórce roślinnej?
https://doszwecji.pl/jezyk-szwedzki-alfabet-i-wymowa/. Język szwedzki, alfabet i wymowa

Na stronie znajdują się informację na temat targów organizowanych w Polsce. Targi z różnych branż: targi turystyczne, targi motoryzacyjne, targi kosmetyczne, targi reklamy i wiele więcej. Spis targów podzielony jest na na województwa. Udostępniona jest również wyszukiwarka za pomocą której można wyszukiwać według różnych kryteriów.

Wykonanie strony Urbisoft 2009