Packaging Innovations
< WróćPackaging InnovationsData rozpoczęcia:
2.04.2019

Data zakończenia:
3.04.2019

Miasto:
Warszawa

Adres:
EXPO XXI Warszawa ul. Prądzyńskiego 12/14 01-222 Warszawa


Tematyka targów:
Pakowanie


Opis:
Międzynarodowe Targi Opakowań w Warszawie

Międzynarodowe Targi Opakowań Packaging Innovations w Warszawie to najważniejsza impreza branży opakowań w Europie Środkowo-Wschodniej. Z roku na rok targi rosną w siłę i przyciągają kolejnych wystawców, wzbogacając ofertę rynku opakowaniowego w regionie. Podczas poprzedniej edycji Targów swoją ofertę zaprezentowało ponad 170 wystawców, a liczba gości przekroczyła 4000.
Wśród nich byli przedstawiciele firm nie tylko rodzimego rynku, ale z całego świata. W ramach targów odbywają się seminaria workShops &#8211; dwudniowy cykl spotkań z przedstawicielami branży opakowaniowej ogólnodostępny dla wszystkich gości targowych, który jest doskonałą okazją do zaprezentowania nowości oraz podzielenia się swoim doświadczeniem i wiedzą branżową. Jednym z elementów imprezy są ciekawe strefy tematyczne Strefa LUXPACK, Strefa LABELLING, Strefa CO-PACKAGING, Strefa LOGISPACK czy Strefa SAFETYPACK. Z myślą o młodych projektantach powstała Strefa Studenta - konkurs kierowany do młodych projektantów opakowań. Udział w nim to szansa zaprezentowania swoich projektów oraz poznania kluczowych osób w branży. W ramach Programu Innowacja prezentowane są nowości rynkowe i premiery produktów.
Na stronie znajdują się informację na temat targów organizowanych w Polsce. Targi z różnych branż: targi turystyczne, targi motoryzacyjne, targi kosmetyczne, targi reklamy i wiele więcej. Spis targów podzielony jest na na województwa. Udostępniona jest również wyszukiwarka za pomocą której można wyszukiwać według różnych kryteriów.

Wykonanie strony Urbisoft 2009