Healthy Lifestyle Show
< WróćHealthy Lifestyle ShowData rozpoczęcia:
24-02-2018

Data zakończenia:
25-02-2018

Miasto:
Warszawa

Adres:
Stadion PGE Narodowy


Tematyka targów:
Fitness, Zdrowie, Sport, Uroda


Opis:
24-25 lutego 2018 Stadion PGE Narodowy
HEALTHY LIFESTYLE SHOW 2018 to jedyne wydarzenie w Polsce, które koncentruje w jednym miejscu najlepszych specjalistów ze świata dietetyki oraz sportu. Osoby z pierwszych stron sportowych magazynów zdradzą ci tajniki dobrego wyglądu oraz witalności. Jeśli wydaje ci się, że zdrowy styl życia to batoniki proteinowe oraz godziny przesiedziane na siłowni, jesteś w ogromnym błędzie. Podczas naszego wydarzenia będziesz miał możliwość spróbowania swoich sił w wielu dyscyplinach sportowych, dowiesz się w jaki sposób ukoić nerwy po ciężkim dniu pracy oraz poznasz wiele modeli diety. Nie popadamy w skrajności, nie sugerujemy słuszności wyboru jednego stylu odżywiania i treningu. Atleci na diecie Paleo, kulturyści na diecie wegańskiej, jogini podczas głodówki oczyszczającej oraz zwolennicy tradycyjnego schabowego z ziemniakami.Każdy znajdzie coś dla siebie! A po szalonym świecie FIT teorii oprowadzi Was nikt inny, jak Ewa Chodakowska, matka polskiego fitnessu oraz Tomasz Choiński - Ambasadorzy wydarzenia, jak również wielu innych entuzjastów sportu.
Zbilansowana dieta, fitness, zdrowa żywność, ekologia, sport, zdrowie i uroda to tylko niektóre hasła, wokół których koncentrować się będzie wydarzenie.
W programie imprezy oprócz samej wystawy targowej przewidziane są liczne wydarzenia towarzyszące. Podczas HEALTHY LIFESTYLE CONGRESS, głos zabiorą wykwalifikowani, znani i najbardziej lubiani w tej branży eksperci. odach treningowych. A także o tym czy ciąża to powód by rezygnować z biegania?
To tylko niektóre tematy wystąpień. Czeka na Was o wiele więcej!
Ponadto swoimi treningami i wystąpieniami zmotywują Was do działania m.in. Ewa Chodakowska, Tomasz Choiński, Anna Dziedzic, Klaudia Szczęsna, Anna Szczypczyńska, Łukasz Jakóbiak, Sylwia Sobota czy Arkadiusz Tańcula. To oczywiście tylko część naszych Gości Specjalnych
W programie m.in.:
- Trening mięśni brzucha z Anną Dziedzic
- Tsunami - Maksymalne spalanie &#8211; Klaudii Szczęsnej i Dariusza Rzepeckiego
- HOT interval training z Aleksandrą Rożnowską
- Power Body Training Sylwii Soboty
- Zumba Fitness i Strong By Zumba Izabeli Kin-Janda
- Trening funkcjonalny z wykorzystaniem oporu własnego ciała Rafała Górki
Ambasadorami Targów są najpopularniejsze obecnie gwiazdy fitnessu Ewa Chodakowska i Tomasz Choiński. Uczestnicz w ich treningu! Już teraz kup bilet!
Oprócz możliwości wysłuchania wykładu lub uczestniczenia w treningu, Organizatorzy zapewniają specjalnie wydzieloną strefę dla fanów, w której będzie możliwość spotkania się z Gośćmi Specjalnymi, otrzymania autografu i wykonania wspólnego zdjęcia

Bądź z nami na bieżąco!
Facebook: https://www.facebook.com/Healthy-LifeStyle-Show-128222207764351/
Instagram: https://www.instagram.com/healthy_lifestyle_show/
Twitter: https://twitter.com/HLShow2018
Termin: 24-25.02.2018
Lokalizacja: Stadion PGE Narodowy w Warszawie
Bilety: Sprawdź nasze pakiety już od 30 zł!http://plan.hlshow.pl/kup-bilet/4
Na stronie znajdują się informację na temat targów organizowanych w Polsce. Targi z różnych branż: targi turystyczne, targi motoryzacyjne, targi kosmetyczne, targi reklamy i wiele więcej. Spis targów podzielony jest na na województwa. Udostępniona jest również wyszukiwarka za pomocą której można wyszukiwać według różnych kryteriów.

Wykonanie strony Urbisoft 2009