Summit EOIF GigaCon - Elektroniczny Obieg Informacji w Firmie
< WróćSummit EOIF GigaCon - Elektroniczny Obieg Informacji w FirmieData rozpoczęcia:
26-07-2017

Data zakończenia:
27-07-2017

Miasto:
Warszawa

Adres:


Tematyka targów:


Opis:
Gorąco zachęcamy do udziału w wyjątkowej dwudniowej konferencji poświęconej właśnie tej tematyce "Summit EOIF GigaCon -
Elektroniczny Obieg Informacji w Firmie". To największa taka konferencja organizowana w Polsce - nie może Cię na niej zabraknąć!

Data: 26-27.07.2017r.
Miejsce: Warszawa, Stadion Narodowy

Zapraszamy do bezpłatnego udziału wszystkie osoby zainteresowane narzędziami do usprawnienia i zautomatyzowania działań związanych z zarządzaniem przedsiębiorstwem.

Uczestnictwo w konferencji zapewni uczestnikom przegląd nowoczesnych dostępnych na rynku rozwiązań w tym zakresie. Jak co roku przedstawiciele wiodących firm zaprezentują swoje produkty oraz zaproponują narzędzia dotyczące obiegu dokumentów, przetwarzania i składowania informacji.

W roli Wystawców wystąpią: 
Sponsor Główny konferencji - WEBCON
Sponsorzy - DSA i Paperless
oraz: elliteq, Tecna, Konica Minolta Business Solutions Polska, XSystem, Axence, Connect Distribution, HP, Astrafox, ELO Digital Office, Kofax, BeOne, SkanSerwis, Kodak Alaris i Mikrofilm-Service (autor portalu skanowanie.pl).
A także ODO 24 i Fundacja Wiedza To Bezpieczeństwo z kącikiem porad o RODO!

Każdy uczestnik będzie miał również możliwość wysłuchania prelekcji merytorycznych przygotowanych przez doświadczonych ekspertów.

W agendzie pojawiły się już niektóre tematy prelekcji i można je znaleźć tutaj:
http://gigacon.org/event/eoif_summit_17/#agenda

Kolejne tematy już wkrótce!
Szykujemy dla uczestników również inne atrakcje, czyli pokaz technologii (m.in. druk 3D, drony), strefę relaksu oraz konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Cały czas uzupełniamy wydarzenie &#8211; pojawiać się będą nowi wystawcy, tematy prelekcji i inne informacje. Zachęcamy do śledzenia strony internetowej konferencji na bieżąco.

Udział w wydarzeniu jest całkowicie bezpłatny, aczkolwiek jedynym warunkiem uczestnictwa jest wcześniejsza rejestracja, którą wraz z innymi szczegółami znajdą Państwo na stronie: http://gigacon.org/event/eoif_summit_17/
Na stronie znajdują się informację na temat targów organizowanych w Polsce. Targi z różnych branż: targi turystyczne, targi motoryzacyjne, targi kosmetyczne, targi reklamy i wiele więcej. Spis targów podzielony jest na na województwa. Udostępniona jest również wyszukiwarka za pomocą której można wyszukiwać według różnych kryteriów.

Wykonanie strony Urbisoft 2009