IT CAREER SUMMIT
< WróćIT CAREER SUMMITData rozpoczęcia:
20-09-2017

Data zakończenia:
20-09-2017

Miasto:
Warszawa

Adres:
Stadion PGE Narodowy


Tematyka targów:
Kariera w IT


Opis:
NAGŁÓWEK: IV edycja IT Career Summit - informatyczne targi pracy. Wejdź do gry o karierę marzeń!
_________________________________________________________________________

IT Career Summit 2017 - strefa kariery IT. Widzimy się 20 września na Stadionie PGE Narodowym!Już we wrześniu, po raz czwarty będziemy gościć największe firmy, które będą aktywnie poszukiwać nowych pracowników. Odwiedź Strefę Kariery IT, zaprezentuj swoje kompetencje i przekonaj się, może szukają właśnie Ciebie?
Poprzednie edycje wydarzenia okazały się strzałem w dziesiątkę, dlatego nie spoczywamy na laurach i działamy dalej! :)
20 września 2017 od godziny 9:00 do 17:00 na Stadionie PGE Narodowym, będziesz miał możliwość poznać wszystkich kluczowych Pracodawców osobiście. Jeżeli jesteś specjalistą w dziedzinie informatycznej i szukasz nowych wyzwań zawodowych na swojej ścieżce kariery, to nie możesz przegapić tego wydarzenia! Poznasz aktualne oferty pracy z rynku IT, nowych ludzi z branży i z pewnością nawiążesz obiecujące kontakty biznesowe.
Do udziału w targach pracy IT zapraszamy również młodych, zdolnych i ambitnych studentów oraz absolwentów kierunków informatycznych, którzy są gotowi rozpocząć swoją karierę w branży.

Zgłoś swój bezpłatny udział w targach, wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy znajdujący się na stronie www.itcareersummit.pl/warszawa
Pamiętaj, jeżeli jesteś: Programistą, Developerem, Testerem, Wdrożeniowcem, Inżynierem, Administratorem, Oficerem bezpieczeństwa, Managerem ds. zarządzania projektami IT, Studentem lub Absolwentem kierunków informatycznych, to koniecznie bądź z nami podczas IT Career Summit &#8211; 20 września 2017 na Stadionie PGE Narodowym.

Współpraca podczas IT Career Summit to także korzyści dla Pracodawców. Do grona wystawców dołączyły między innymi firmy takie jak: Deloitte, No Fluff Jobs, MTT Polska, InfoPraca.pl.
Dajemy możliwość nawiązania współpracy z doświadczonymi i kompetentnymi specjalistami IT oraz prezentację aktualnych ofert pracy licznej grupie wyselekcjonowanych profesjonalistów.

To jednak nie koniec niespodzianek :) W programie imprezy przewidujemy także inne atrakcje, strefę dronów, dostęp do Strefy 3D oraz Strefy Relaksu, gdzie będzie można skorzystać z darmowego masażu. Nie zabraknie również licznych konkursów z nagrodami!
Zapraszamy do zgłoszenia bezpłatnego udziału na http://www.itcareersummit.pl :)

Strona internetowa wydarzenia: http://itcareersummit.pl/warszawa
Strona rejestracji: http://itcareersummit.pl/warszawa/?page_id=21

Bądź z nami tego dnia !
Do zobaczenia na Stadionie PGE Narodowym!

Na stronie znajdują się informację na temat targów organizowanych w Polsce. Targi z różnych branż: targi turystyczne, targi motoryzacyjne, targi kosmetyczne, targi reklamy i wiele więcej. Spis targów podzielony jest na na województwa. Udostępniona jest również wyszukiwarka za pomocą której można wyszukiwać według różnych kryteriów.

Wykonanie strony Urbisoft 2009