IT Career Summit 2016
< WróćIT Career Summit 2016Data rozpoczęcia:
08-09-2016

Data zakończenia:
08-09-2016

Miasto:
Warszawa

Adres:
Stadion PGE Narodowy


Tematyka targów:
IT


Opis:
IT Career Summit 2016 to największa strefa kariery IT w Polsce. To już III edycja tego wydarzenia! Widzimy się już 8 września na Stadionie PGE Narodowy!

Już we wrześniu po raz trzeci będziemy gościć największe firmy, które będą poszukiwać nowych pracowników. Przyjdź do nas i przekonaj się, może szukają właśnie Ciebie ?
Pierwsza edycja wydarzenia okazała się być strzałem w dziesiątkę, dlatego nie spoczywamy na laurach i działamy dalej!
Już 8 września 2016 w godz. 9:00 - 18:00 na Stadionie PGE Narodowy, będziesz miał możliwość poznać wszystkich wystawców osobiście. Jeżeli jesteś specjalistą, ekspertem branży informatycznej i nie boisz się nowych wyzwań zawodowych na swojej ścieżce kariery to wydarzenie jest dla Ciebie ! Poznasz nowych ludzi i z pewnością nawiążesz owocne w przyszłości kontakty biznesowe.
Podczas targów wśród uczestników gościć będziemy także młodych, zdolnych i ambitnych studentów oraz absolwentów kierunków informatycznych uczelni wyższych, którzy są gotowi rozpocząć swoją karierę w branży właśnie od targów IT Career Summit.

Zgłoś swój bezpłatny udział w targach, wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy znajdujący się na stronie www.itcareersummit.pl/wroclaw
Współpraca podczas IT Career Summit to także korzyści dla wystawców.
Dajemy możliwość na Kontakt i współpracę z doświadczonymi i kompetentnymi pracownikami oraz prezentację aktualnych ofert pracy licznej grupie wyselekcjonowanych profesjonalistów.

Jeżeli jesteś: Programistą, Developerem, Testerem, Wdrożeniowcem, Inżynierem, Administratorem, Oficerem bezpieczeństwa, Managerem ds. zarządzania projektami IT to koniecznie odwiedź nas podczas IT Career Summit 8 września 2016 na Stadionie PGE Narodowy

Strona internetowa wydarzenia: http://itcareersummit.pl/warszawa
Strona rejestracji: http://itcareersummit.pl/warszawa/?page_id=21


Bądź z nami tego dnia !
Do zobaczenia na Stadionie PGE Narodowym!
Na stronie znajdują się informację na temat targów organizowanych w Polsce. Targi z różnych branż: targi turystyczne, targi motoryzacyjne, targi kosmetyczne, targi reklamy i wiele więcej. Spis targów podzielony jest na na województwa. Udostępniona jest również wyszukiwarka za pomocą której można wyszukiwać według różnych kryteriów.

Wykonanie strony Urbisoft 2009