Międzynarodowe Targi Opakowań Packaging Innovations 2015
< WróćMiędzynarodowe Targi Opakowań Packaging Innovations 2015Data rozpoczęcia:
09-04-2015

Data zakończenia:
10-04-2015

Miasto:
01-222 Warszawa

Adres:
Hala Expo XXI, ul. Prądzyńskiego 12/14


Tematyka targów:
opakowania, druk, poligrafia


Opis:
Zakres tematyczny:

Strefa LUXPACK - opakowania na produkty luksusowe, opakowania ozdobne oraz opakowania Premium.

Strefa LABELLING&PRINTING - etykiety, kody, nalepki, systemy RFID i inne rozwiązania w dziedzinie nadruku na opakowaniach I uszlachetniania druku, a także materiały POS i displaye.

Strefa CO-PACKAGING - rozwiązania w zakresie pakowania, przepakowywania, konfekcjonowania I kontroli jakości.

Strefa LOGISPACK - strefa opakowań zbiorczych, logistycznych, wewnętrznych, ochronnych i gotowych na półkę. Znajdą tu Państwo wszystkie produkty niezbędne w logistyce magazynowej.

Strefa Ogólna - wszelkiego rodzaju opakowania tekturowe, plastikowe, szklane, drewniane, metalowe, inteligentne, ekologiczne, displaye oraz usługi w zakresie projektowania oraz recyclingu opakowań.

Nowość! Strefa SAFETYPACK - rozwiązania związane z bezpieczeństwem opakowań, m.in. zamknięcia, opakowania dostosowane do wymagań pakowych produktu czy kontaktu z żywnością, zabezpieczenia i wyczuwalne dotykiem ostrzeżenia o niebezpieczeństwie.
Podczas towarzyszących targom seminariów learnShops - słuchacze będą mieli możliwość uczestnictwa w prezentacjach na temat najnowszych trendów w branży. Odbędą się również konferencje dotyczące innowacyjnych opakowań.

Po raz IV odbędzie się Strefa STUDENTA, która każdego roku budzi coraz większe zainteresowanie wśród młodych projektantów. Konkurs i wiążący się z nim udział w targach jest niewątpliwą szansą dla studentów, chcących odnaleźć swoje miejsce w branży opakowań.

Szczegóły na www.easyfairs.com/pl/pi2015
Na stronie znajdują się informację na temat targów organizowanych w Polsce. Targi z różnych branż: targi turystyczne, targi motoryzacyjne, targi kosmetyczne, targi reklamy i wiele więcej. Spis targów podzielony jest na na województwa. Udostępniona jest również wyszukiwarka za pomocą której można wyszukiwać według różnych kryteriów.

Wykonanie strony Urbisoft 2009