Międzynarodowe Targi Żywności i Napojów WorldFood Warsaw 2015
< WróćMiędzynarodowe Targi Żywności i Napojów WorldFood Warsaw 2015Data rozpoczęcia:
14-04-2015

Data zakończenia:
16-04-2015

Miasto:
Warszawa

Adres:
Warszawskie Centrum EXPO XXI Ignacego Prądzyńskiego 12/14 01-222 Warszawa


Tematyka targów:
Spożywcza, Żwyności, Napoje


Opis:
iędzynarodowe Targi Żywności i Napojów WorldFood Warsaw to wydarzenie business to business skierowane do sektora branży spożywczej. Przez trzy dni, osoby związane z branżą mają możliwość nawiązania nowych kontaktów i poszerzenia obecnych, ocenienia zapotrzebowania rynku na ich produkty czy usługi oraz śledzenia globalnych trendów.
Wystawcy z Polski i zagranicy, panele dyskusyjne i specjalne konferencje poświęcone żywności i trendom w branży spożywczej &#8211; to wszystko będzie można zobaczyć podczas kolejnej edycji WorldFood Warsaw 2015.

Na targi WorldFood Warsaw 2015 zapraszamy profesjonalistów związanych z branżą produkcji żywności. Wystawcami targów, są zarówno przedsiębiorcy oferujący gotowe produkty rolno &#8211; spożywcze i napoje, jak również przedstawiciele podmiotów związanych z procesem produkcji. Tym samym, mile widziane są firmy oferujące przyprawy i dodatki do żywności, a także dostawcy technologii i usług branżowych.
Na stronie znajdują się informację na temat targów organizowanych w Polsce. Targi z różnych branż: targi turystyczne, targi motoryzacyjne, targi kosmetyczne, targi reklamy i wiele więcej. Spis targów podzielony jest na na województwa. Udostępniona jest również wyszukiwarka za pomocą której można wyszukiwać według różnych kryteriów.

Wykonanie strony Urbisoft 2009