Targi Rodzinne
< WróćTargi RodzinneData rozpoczęcia:
17-11-2012

Data zakończenia:
18-11-2012

Miasto:
Warszawa

Adres:
ul. Marsa 56C


Tematyka targów:
edukacja, zdrowie i pielęgnacja, sport, zabawa oraz rozrywka,meble dla dzieci,odzież, obuwie i akcesoria dla dzieci


Opis:
Podczas Targów Rodzinnych wystawcy przedstawią szeroką gamę produktów i usług stworzonych z myślą o dzieciach w każdym wieku. Tematyka targów obejmuje m.in. edukację - wystawiać się tu mają placówki oświatowe i opiekuńcze, w tym przedszkola, szkoły publiczne i prywatne, a także zdrowie i pielęgnację z poradniami specjalistycznymi dla dzieci, przychodniami rodzinnymi, producentami lekarstw oraz kosmetyków i akcesoriów do pielęgnacji. Nie zabraknie też propozycji dotyczących sportu, zabawy i rozrywki, bo na targach pojawią się centra rodzinnej i dziecięcej rozrywki, sale i place zabaw dla dzieci, firmy organizujące urodziny oraz imprezy sportowe dla najmłodszych, a także pływalnie i parki wodne, szkoły tańca, teatry, kina, czy producenci gier i zabawek. Swoje propozycje przedstawią m.in. firmy ubezpieczeniowe, banki oraz instytucje realizujące programy edukacyjne promujące bezpieczne zachowanie np. na drodze czy podczas wakacji. Zwiedzający będą mogli zapoznać się też z ofertą odzieży, obuwia i akcesoriów, a także mebli i wyposażenia wnętrz przeznaczonych dla najmłodszych. W kategorii żywność wystawią się m.in. producenci i dystrybutorzy artykułów spożywczych, akcesoriów przydatnych w kuchni, a nawet restauracje przyjazne najmłodszym. Co więcej na stoiskach pojawią się również oferty dotyczące podróży, gdzie zaprezentują się hotele i miejsca przygotowane na przyjęcie małych gości, a także producenci fotelików samochodowych czy sprzętu turystyczno-sportowego, jak rowery, rolki, narty, quady i in. Oferta targów obejmie też wydawnictwa, w tym wydawców tytułów parentingowych i dziecięcych.
Targi w województwie
Ostatnio dodane
Polecane
tanie pisanie prac. Lubisz dywagować nad tematami egzystencjalnymi czy sensem istnienia, ale Twoją słabą stroną jest pisanie. Głowa do góry, z nami tanie pisanie prac to błahostka.
prace doktorskie. Szukasz pomocy? prace doktorskie czekają na Ciebie. Wystarczy, ze przedstawisz temat, a my załatwimy wszystko za Ciebie.

Na stronie znajdują się informację na temat targów organizowanych w Polsce. Targi z różnych branż: targi turystyczne, targi motoryzacyjne, targi kosmetyczne, targi reklamy i wiele więcej. Spis targów podzielony jest na na województwa. Udostępniona jest również wyszukiwarka za pomocą której można wyszukiwać według różnych kryteriów.

Wykonanie strony Urbisoft 2009