EROtrends Erotyka - Lifestyle - Zdrowie
< WróćEROtrends Erotyka - Lifestyle - ZdrowieData rozpoczęcia:
11-05-2013

Data zakończenia:
12-05-2013

Miasto:
Warszawa

Adres:
EXPO XXI


Tematyka targów:
Erotyka, lifestyle, zdrowie


Opis:
Pierwsza tego typu międzynarodowa impreza w Polsce, na której prezentowane będą najnowsze trendy w erotyce, lifestyle i zdrowiu psychoseksualnym. Wystawcy z Polski i całego świata zaprezentują swoje najnowsze kolekcje bielizny, akcesoriów erotycznych, produktów związanych ze stylem życia. Znajdziecie na nich wszystko, co jest sexy, oprócz ostrej pornografii. Zdrowie - EROtrends, to nie tylko świetna zabawa! Specjaliści z dziedziny psychologii i seksuologii poprowadzą ciekawe dyskusje o zdrowiu seksualnym. Poruszymy szereg ciekawych a czasem zaskakujących wątków, jak np. seks osób niepełnosprawnych czy inteligencja seksualna. Więcej o programie związanym ze zdrowiem i seksualnością znajdziecie w sekcji PROGRAM. Naszym ekspertem od spraw zdrowia psychoseksualnego jest znana psycholog Pani Maria Rotkiel.
Targi w województwie
Ostatnio dodane
Polecane
prace inżynierskie pisanie. Szukasz pomocy? prace inżynierskie pisanie czekają na Ciebie. Wystarczy, ze przedstawisz temat, a my załatwimy wszystko za Ciebie.
praca doktorska. Szukasz pomocy? praca doktorska czeka na Ciebie. Wystarczy, ze przedstawisz temat, a my załatwimy wszystko za Ciebie.

Na stronie znajdują się informację na temat targów organizowanych w Polsce. Targi z różnych branż: targi turystyczne, targi motoryzacyjne, targi kosmetyczne, targi reklamy i wiele więcej. Spis targów podzielony jest na na województwa. Udostępniona jest również wyszukiwarka za pomocą której można wyszukiwać według różnych kryteriów.

Wykonanie strony Urbisoft 2009