X Międzynarodowe Targi Budownictwa Drogowego, Kolejowego oraz Zarządzania Ruchem
< WróćX Międzynarodowe Targi Budownictwa Drogowego, Kolejowego oraz Zarządzania RuchemData rozpoczęcia:
23-10-2012

Data zakończenia:
25-10-2012

Miasto:
Warszawa

Adres:
ul. Marsa 56C


Tematyka targów:
budwonictwo,drogownictwo,kolejnictwo


Opis:
Przetarg na budowę drogi. Oferta. Oczekiwanie na decyzję. Co tak naprawdę ma wpływ, z wyłączeniem ceny, na odpowiedź pozytywną lub negatywną? Na wiele pytań związanych z tematyką zamówień publicznych w drogownictwie będzie można znaleźć odpowiedź podczas wydarzeń merytorycznych organizowanych na Targach Infrastruktura 2012 przez Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad, a także Ogólnopolską Izbę Gospodarczą Drogownictwa.

Środki publiczne w wielu przedsięwzięciach stanowią istotny czynnik prorozwojowy danej branży. Nie inaczej jest w sektorze drogownictwa, jednak postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego na realizację inwestycji drogowych często kończy się wyborem oferty atrakcyjniejszej cenowo. Co zrobić, aby zapobiec takiemu rozwojowi rzeczy? Tego typu problemy zostaną szerzej omówione podczas panelu dyskusyjnego &#8222;Jeśli nie cena, to co? Kryterium wyboru w przetargach na budowę dróg&#8221; przygotowanym przez Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad (GDDKiA).
Na stronie znajdują się informację na temat targów organizowanych w Polsce. Targi z różnych branż: targi turystyczne, targi motoryzacyjne, targi kosmetyczne, targi reklamy i wiele więcej. Spis targów podzielony jest na na województwa. Udostępniona jest również wyszukiwarka za pomocą której można wyszukiwać według różnych kryteriów.

Wykonanie strony Urbisoft 2009