WISE 2013 - Międzynarodowe Targi Technik Zabezpieczeń, Ochrony Pracy i Pożarnictwa w Warszawie
< WróćWISE 2013 - Międzynarodowe Targi Technik Zabezpieczeń, Ochrony Pracy i Pożarnictwa w WarszawieData rozpoczęcia:
19-11-2013

Data zakończenia:
21-11-2013

Miasto:
Warszawa

Adres:
Warszawskie Centrum EXPO XXI ul. Ignacego Prądzyńskiego 12/14 01-222 Warszawa Polska


Tematyka targów:
Zabezpieczenia


Opis:
WISE 2013
to profesjonalna wystawa łącząca sektory związane z zabezpieczeniami i ochroną. Podczas wystawy zaprezentowane zostaną najnowsze produkty z wielu powiązanych ze sobą dziedzin, od nowoczesnych systemów alarmowych i zabezpieczeń, po ochronę przeciwpożarową i BHP.
Podczas czterech dni trwania targów, importerzy, dystrybutorzy, producenci oraz międzynarodowi kontrahenci będą mieli szansę na spotkanie, rozmowę oraz wymianę aktualnych informacji dotyczących danej branży.
Targi w województwie
Ostatnio dodane
Polecane
prace po angielsku. Pięć lat studiów - trudu, znoju a zarazem doskonałej zabawy, a na koniec obligatoryjnie prace po angielsku . Zbliżasz się do końca studiów i masz problem z napisaniem pracy. Zgłoś się do nas!
pozycjonowanie stron Łódź. Profesjonalne usługi pozycjonowania i optymalizacji stron internetowych. Szukasz pozycjonowania strony? Tutaj znajdziesz: pozycjonowanie stron Łódź

Na stronie znajdują się informację na temat targów organizowanych w Polsce. Targi z różnych branż: targi turystyczne, targi motoryzacyjne, targi kosmetyczne, targi reklamy i wiele więcej. Spis targów podzielony jest na na województwa. Udostępniona jest również wyszukiwarka za pomocą której można wyszukiwać według różnych kryteriów.

Wykonanie strony Urbisoft 2009