Trans Poland 2013 - Międzynarodowe Targi Transportu i Logistyki w Warszawie.
< WróćTrans Poland 2013 - Międzynarodowe Targi Transportu i Logistyki w Warszawie.Data rozpoczęcia:
26-11-2013

Data zakończenia:
28-11-2013

Miasto:
Warszawa

Adres:
Warszawskie Centrum EXPO XXI ul. Ignacego Prądzyńskiego 12/14 01-222 Warszawa Polska


Tematyka targów:
Transport, Logistyka, Spedycja


Opis:
Trans Poland 2013
to wystawa poświęcona prezentacji najnowszych osiągnięć i technologii w budowie zintegrowanego systemu transportu publicznego oraz infrastruktury transportowej. Na targach przedstawiony zostanie sprzęt transportowy oraz przeładunkowy, oprogramowanie dla transportu i logistyki, nawigacja i urządzenia monitorujące. Każdy odwiedzający, po uprzedniej rejestracji, otrzyma darmowy bilet wstępu na wszystkie cztery dni imprezy.
Organizatorem imprezy jest firma Lentewenc Sp. z o.o., działająca z ramienia międzynarodowej korporacji ITE Group Plc., specjalizująca się w organizacji profesjonalnych, międzynarodowych targów branżowych i konferencji na terenie wschodniej Europy oraz Azji.
Na stronie znajdują się informację na temat targów organizowanych w Polsce. Targi z różnych branż: targi turystyczne, targi motoryzacyjne, targi kosmetyczne, targi reklamy i wiele więcej. Spis targów podzielony jest na na województwa. Udostępniona jest również wyszukiwarka za pomocą której można wyszukiwać według różnych kryteriów.

Wykonanie strony Urbisoft 2009