Warsaw Build 2013 - Międzynarodowe Targi Sprzętu i Materiałów Budowlanych w Warszawie
< WróćWarsaw Build 2013 - Międzynarodowe Targi Sprzętu i Materiałów Budowlanych w WarszawieData rozpoczęcia:
10-09-2013

Data zakończenia:
12-09-2013

Miasto:
Warszawa

Adres:
Warszawskie Centrum EXPO XXI ul. Ignacego Prądzyńskiego 12/14 01-222 Warszawa Polska


Tematyka targów:
Budownictwo, Chemia, Narzędzia i Maszyny


Opis:
Warsaw Build 2013
to wystawa poświęcona szerokiej gamie produktów branżowych:

Materiały budowlane
Chemia budowlana
Narzędzia budowlane
Sprzęt budowlany

Podczas wydarzenia, uczestnicy będą mieli okazję: zapoznać się z szeroką ofertą przedstawicieli firm działających w przemyśle budowlanym, podtrzymać i nawiązać nowe kontakty biznesowe, poznać nowe trendy oraz technologie, wymienić się doświadczeniami z liderami rynku.

Warsaw Build 2013 w ciągu czterech dni umożliwia uczestnikom targów dotarcie zarówno do firm o silnej pozycji w branży, jak i tych, które dopiero rozważają możliwość wejścia na rynek branży budowlanej.
Targi w województwie
Ostatnio dodane
Polecane
profesjonalny druk na płótnie. profesjonalny druk na płótnie (817) w Textileprint z wykorzystaniem najnowszych technologii.
pozycjonowanie stron Łódź. Profesjonalne usługi pozycjonowania i optymalizacji stron internetowych. Szukasz pozycjonowania strony? Tutaj znajdziesz: pozycjonowanie stron Łódź (179)

Na stronie znajdują się informację na temat targów organizowanych w Polsce. Targi z różnych branż: targi turystyczne, targi motoryzacyjne, targi kosmetyczne, targi reklamy i wiele więcej. Spis targów podzielony jest na na województwa. Udostępniona jest również wyszukiwarka za pomocą której można wyszukiwać według różnych kryteriów.

Wykonanie strony Urbisoft 2009