Interiors & Design Warsaw 2013 - Międzynarodowe Targi Wyposażenia i Wykończenia Wnętrz w Warszawie
< WróćInteriors & Design Warsaw 2013 - Międzynarodowe Targi Wyposażenia i Wykończenia Wnętrz w WarszawieData rozpoczęcia:
10-09-2013

Data zakończenia:
12-09-2013

Miasto:
Warszawa

Adres:
Warszawskie Centrum EXPO XXI ul. Ignacego Prądzyńskiego 12/14 01-222 Warszawa Polska


Tematyka targów:
Wyposażenie Wnętrz, Wykończenie Wnętrz


Opis:
Interiors & Design Warsaw 2013
to wystawa poświęcona szerokiej gamie produktów branżowych:

Wnętrza i wzornictwo
Tekstylia dekoracyjne
Podłogi
Schody i poręcze
Wykończenie wnętrz
Farby i pokrycia

Podczas wydarzenia, uczestnicy będą mieli okazję: zapoznać się z szeroką ofertą przedstawicieli firm działających w branży wykończeniowej, podtrzymać i nawiązać nowe kontakty biznesowe, poznać nowe trendy oraz technologie, wymienić się doświadczeniami z liderami rynku.
Interiors & Design Warsaw 2013 w ciągu czterech dni umożliwia uczestnikom targów dotarcie zarówno do firm o silnej pozycji w branży, jak i tych, które dopiero rozważają możliwość wejścia na rynek branży budowlanej.
Targi w województwie
Ostatnio dodane
Polecane
https://aktinet.pl/co-sie-dzieje-gdy-fala-przechodzi-przez-wode/. Co się dzieje, gdy fala przechodzi przez wodę?
https://aktinet.pl/czy-plectranthus-mona-lavender-moze-byc-uprawiany-w-pelnym-sloncu/. Czy Plectranthus Mona Lavender może być uprawiany w pełnym słońcu?

Na stronie znajdują się informację na temat targów organizowanych w Polsce. Targi z różnych branż: targi turystyczne, targi motoryzacyjne, targi kosmetyczne, targi reklamy i wiele więcej. Spis targów podzielony jest na na województwa. Udostępniona jest również wyszukiwarka za pomocą której można wyszukiwać według różnych kryteriów.

Wykonanie strony Urbisoft 2009