Targi OffRoad Show Poland
< WróćTargi OffRoad Show PolandData rozpoczęcia:
17-11-2012

Data zakończenia:
18-11-2012

Miasto:
Warszawa

Adres:
ul. Marsa 56C


Tematyka targów:
motoryzacja


Opis:
Po raz pierwszy w Polsce w warszawskim Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska odbędą się Targi Pojazdów 4x4 &#8211; OffRoad Show Poland. Użytkownicy samochodów z napędem na cztery koła oraz fani jazdy w terenie będą mogli obejrzeć najnowsze modele aut z segmentu 4x4. Nie zabraknie też rzadkich modeli nieznanych marek, terenowych oldtimerów, a także motocykli i quadów. Zwiedzający będą mogli zobaczyć pojazd znanego polskiego kierowcy rajdowego &#8211; Grzegorza Barana - ciężarowego MAN-a TG 4, którym zawodnik wystartuje w tegorocznym rajdzie Dakar oraz nową klasę-G i GLK prezentowane na stoisku Mercedes-Benz.

Podczas premierowego OffRoad Show Poland na stoiskach pokazane zostaną najnowsze modele samochodów z napędem na cztery koła. Przez dwa dni swoje oferty prezentować będą producenci i dystrybutorzy części i akcesoriów dla pojazdów 4x4, warsztaty i sklepy specjalistyczne, a także firmy organizujące szkolenia i wyprawy. Wystawiać się będą też dystrybutorzy sprzętu turystycznego oraz kluby miłośników terenówek.
Na stronie znajdują się informację na temat targów organizowanych w Polsce. Targi z różnych branż: targi turystyczne, targi motoryzacyjne, targi kosmetyczne, targi reklamy i wiele więcej. Spis targów podzielony jest na na województwa. Udostępniona jest również wyszukiwarka za pomocą której można wyszukiwać według różnych kryteriów.

Wykonanie strony Urbisoft 2009