Mega Targi Ślubne Torwar 2012
< WróćMega Targi Ślubne Torwar 2012Data rozpoczęcia:
08-12-2012

Data zakończenia:
09-12-2012

Miasto:
Warszawa

Adres:
Łazienkowska 6


Tematyka targów:
ślub, suknie ślubne, moda ślubna, wesele


Opis:
Zorganizuj ślub i wesele w jeden dzień!
UWAGA! UWAGA! Największe ogólnopolskie targi ślubne. Organizujemy je już po raz IX, tym razem 8-9 grudnia 2012 w Warszawie na Torwarze. To najlepszy termin na wybór sukni ślubnej!

Jeśli marzysz o tym, by w jeden weekend zorganizować ślub i wesele, teraz mas ku temu doskonałą okazję. MEGA Targi Ślubne mają do zaoferowania przyszłym małżonkom wszystko, co potrzeba.Wciąż szukasz wymarzonej sukni ślubnej?? Zanim powiesz: &#8222;to właśnie ta&#8221;, musisz mieć pewność, że obejrzałaś już wszystkie kolekcje. MEGA targi ślubne dają Ci właśnie taką możliwość! Zapraszamy 8-9 grudnia na warszawski Torwar. Możemy Ci zdradzić: będzie się działo! Zarezerwuj przynajmniej jeden dzień, by zapoznać się z ofertą najlepszych firm z branży ślubnej: producentów sukien, garniturów i akcesoriów ślubnych, jubilerów, modystów, florystów, dekoratorów, wizażystów, fotografów, cukierników, konsultantów ślubnych i producentów zaproszeń.Od rana do wieczora pokazy samochodów do ślubu, koncerty muzyki weselnej (grają zespoły z wolnymi terminami na 2013 rok) i co najważniejsze... suknie ślubne z wybiegów całego świata!
Na stronie znajdują się informację na temat targów organizowanych w Polsce. Targi z różnych branż: targi turystyczne, targi motoryzacyjne, targi kosmetyczne, targi reklamy i wiele więcej. Spis targów podzielony jest na na województwa. Udostępniona jest również wyszukiwarka za pomocą której można wyszukiwać według różnych kryteriów.

Wykonanie strony Urbisoft 2009