RENEXPO "Poland 2012" Międzynarodowe Targi Energii Odnawialnej i Efektywności Energetycznej
< WróćRENEXPO "Poland 2012" Międzynarodowe Targi Energii Odnawialnej i Efektywności EnergetycznejData rozpoczęcia:
17-10-2012

Data zakończenia:
18-10-2012

Miasto:
Warszawa

Adres:
ul. Prądzyńskiego 12/14


Tematyka targów:
Energetyka, Budownictwo, Ekologia


Opis:
RENEXPO&#174; Poland (Renewable Energy EXPOsition) to targi, na których przedsiębiorcy z branży energetycznej, podczas ekspozycji, konferencji
i wydarzeń towarzyszących, przedstawiają swoje usługi oraz innowacyjne pomysły. To wydarzenie skierowane do specjalistów, a także osób zainteresowanych tematyką odnawialnych źródeł energii i ekologii. Przydatne informacje znajdą tu zarówno przedstawiciele firm i instytucji oraz indywidualni odbiorcy.
Targi w województwie
Ostatnio dodane
Polecane
Gabinet Okulistyczny. Gabinet Okulistyczny Optimex to profesjonalizm i wieloletnie doświadczenie. Zapraszamy do naszego gabinetu!
praca licencjacka. Pięć lat studiów - trudu, znoju a zarazem doskonałej zabawy, a na koniec obligatoryjnie praca licencjacka . Zbliżasz się do końca studiów i masz problem z napisaniem pracy. Zgłoś się do nas!

Na stronie znajdują się informację na temat targów organizowanych w Polsce. Targi z różnych branż: targi turystyczne, targi motoryzacyjne, targi kosmetyczne, targi reklamy i wiele więcej. Spis targów podzielony jest na na województwa. Udostępniona jest również wyszukiwarka za pomocą której można wyszukiwać według różnych kryteriów.

Wykonanie strony Urbisoft 2009