Auto Show Poland 2010
< WróćAuto Show Poland 2010Data rozpoczęcia:
05-11-2010

Data zakończenia:
07-11-2010

Miasto:
Warszawa

Adres:
ul. Prądzyńskiego 12/14


Tematyka targów:
motoryzacja


Opis:
AUTO SHOW POLAND - największe wydarzenie o charakterze motoryzacyjnym w Polsce. Auto Show Poland to świetna okazja do zapoznania się z aktualną ofertą największych firm z branży motoryzacyjnej w Polsce. W jednym miejscu będą mogli Państwo spotkać najważniejszych przedstawicieli z branży motoryzacyjnej: producenci, importerzy, dealerzy, klienci korporacyjni oraz dziennikarze prasowi i telewizyjni.
Targi w województwie
Ostatnio dodane
Polecane
rozprawa doktorska. Szukasz pomocy? rozprawa doktorska czeka na Ciebie. Wystarczy, ze przedstawisz temat, a my załatwimy wszystko za Ciebie.
praca dyplomowa po angielsku. Szukasz pomocy? praca dyplomowa po angielsku czeka na Ciebie. Wystarczy, ze przedstawisz temat, a my załatwimy wszystko za Ciebie.

Na stronie znajdują się informację na temat targów organizowanych w Polsce. Targi z różnych branż: targi turystyczne, targi motoryzacyjne, targi kosmetyczne, targi reklamy i wiele więcej. Spis targów podzielony jest na na województwa. Udostępniona jest również wyszukiwarka za pomocą której można wyszukiwać według różnych kryteriów.

Wykonanie strony Urbisoft 2009