Targi Dom tabelaofert.pl
< WróćTargi Dom tabelaofert.plData rozpoczęcia:
01-09-2012

Data zakończenia:
02-09-2012

Miasto:
Warszawa

Adres:
ul. Marsa 56C


Tematyka targów:
budwonictwo,architektura,projektowanie wnętrz


Opis:
Targi Dom tabelaofert.pl są odpowiedzią na potrzeby branży budowlanej związanej z domem. Przygotowywane są przede wszystkim z myślą o osobach &#8211; poszukujących domu od dewelopera; domu gotowego całorocznego
i sezonowego oraz chcących postawić dom na posiadanej działce, korzystając z usług firmy budowlanej. Oferta targów skierowana jest także do ludzi poszukujących projektu, materiałów niezbędnych do postawienia domu, elementów wykończenia i wyposażenia, jak również działek, na których dom powstanie i dostawców mediów bez których nie będzie funkcjonował. Targi Dom tabelaofert.pl to nie tylko kolejna impreza targowa. To przede wszystkim wydarzenie mające na celu promocję rynku domów i pokazanie, że dom jest alternatywą dla dużych mieszkań i apartamentów.
Targi w województwie
Ostatnio dodane
Polecane
https://aktinet.pl/dlaczego-jest-to-taoizm-lub-taoizm/. Dlaczego jest to taoizm lub taoizm?
https://herbcio.pl/kurkuma-4-najwazniejsze-zalety/. 4 najważniejsze zalety kurkumy

Na stronie znajdują się informację na temat targów organizowanych w Polsce. Targi z różnych branż: targi turystyczne, targi motoryzacyjne, targi kosmetyczne, targi reklamy i wiele więcej. Spis targów podzielony jest na na województwa. Udostępniona jest również wyszukiwarka za pomocą której można wyszukiwać według różnych kryteriów.

Wykonanie strony Urbisoft 2009