IV Targi Technologii i Usług dla Koncertów, Eventów i Kongresów
< WróćIV Targi Technologii i Usług dla Koncertów, Eventów i KongresówData rozpoczęcia:
03-10-2012

Data zakończenia:
04-10-2012

Miasto:
Warszawa

Adres:
ul. Marsa 56C


Tematyka targów:
reklama, marketing


Opis:
Targi Event 2012 już na stałe wpisały się w kalendarz każdego event managera, niezależnie od tego, czy pracuje w dużej korporacji, czy agencji. Stanowią niezastąpioną skarbnicę wiedzy i pomysłów na event, który ma szansę zaskoczyć uczestników i na długo pozostać w ich pamięci. Poza bogatą ofertą pełną nowinek technologicznych Targi Event zapewniają też bogaty program wydarzeń i konferencji, które poruszą najbardziej aktualne zagadnienia na rynku. Nic dziwnego, że co roku impreza ta gromadzi liczne grono branżowych zwiedzających. Przyjeżdżają tu bowiem przedstawiciele świata marketingu, eventów i PR w poszukiwaniu ciekawych rozwiązań eventowych oraz dostawców różnorodnych produktów i usług. Dla wystawców to znakomita okazja, by przedstawić samym zainteresowanym najbardziej aktualną ofertę na rynku eventowym, nawiązać cenne kontakty handlowe i w efekcie pozyskać nowych klientów.
Co roku na Targach Event swoje kompleksowe oferty oraz gotowe rozwiązania służące przygotowaniu udanego eventu prezentuje ponad 1oo wystawców. Również tym razem będą obecni podczas imprezy, by inspirować zwiedzających do organizacji nietuzinkowych wydarzeń. Na stoikach przedstawione zostaną propozycje sprzętu technicznego, w tym nowinki technologiczne, multimediów, oświetlenia i scenografii. Nie zabraknie bogatych ofert grup i agencji artystycznych, firm zajmujących się dostarczaniem tzw. dmuchańców, symulatorów czy limuzyn, a także usług cateringowych i barmańskich, agencji fotograficznych, tłumaczy, modelek i hostess. Przez dwa dni wystawiać się będą również obiekty eventowe, konferencyjne, targowe, stadiony, hale widowiskowe i centra rozrywki. Na stoiskach zaprezentują się też firmy świadczące usługi w zakresie bezpieczeństwa i porządku, w tym ochrony imprez i oprawy medycznej. Co więcej, Targi Event dla przedstawicieli branży stanowić będą aktualny przegląd najciekawszych form reklamy. Pojawią się tu bowiem propozycje nieszablonowych produkcji BTL, jak flagi czy reklama pneumatyczna oraz oferty różnorodnych gadżetów, które można wykorzystać przy okazji eventów.
Targi Event to platforma biznesowa, która sprzyja nawiązywaniu kontaktów handlowych między podwykonawcami i organizatorami różnego rodzaju wydarzeń. Wystawcy mogą w jednym miejscu i czasie przedstawić swoje propozycje przedstawicielom agencji eventowych, reklamowych i PR-owych, którzy na targach będą poszukiwać pomysłów na różnorodne wydarzenia, a także podwykonawców do realizacji różnorodnych usług. Z ofertą prezentowaną na stoiskach chętnie zapoznawać się będą również organizatorzy targów, zjazdów, konwentów i kongresów, a także wydarzeń sportowych, politycznych czy kulturalnych. Nie zabraknie też event managerów korporacji i dużych firm, przedstawicieli samorządów, odpowiedzialnych za przygotowanie imprez w miastach, gminach i dzielnicach, a także agencji zajmujących się kompleksową organizacją wesel.
Na stronie znajdują się informację na temat targów organizowanych w Polsce. Targi z różnych branż: targi turystyczne, targi motoryzacyjne, targi kosmetyczne, targi reklamy i wiele więcej. Spis targów podzielony jest na na województwa. Udostępniona jest również wyszukiwarka za pomocą której można wyszukiwać według różnych kryteriów.

Wykonanie strony Urbisoft 2009