China Expo Poland 2012
< WróćChina Expo Poland 2012Data rozpoczęcia:
20-09-2012

Data zakończenia:
22-09-2012

Miasto:
Warszawa

Adres:
ul. Marsa 56C


Tematyka targów:
import, eksport,AGD, RTV,tekstylia, meblarstwo, motoryzacja


Opis:
Targi China Expo Poland 2012 rozpocznie dzień eksportera. Przedstawiając &#8222;Warunki eksportu do Chin&#8221; eksperci zwrócą uwagę na sprawy związane z wyborem produktu eksportowego, znalezieniem odpowiedniego partnera biznesowego czy ograniczeniami importowymi w Państwie Środka. Uczestnicy konferencji zdobędą również informacje z zakresu negocjacji cenowych oraz transportu i ubezpieczeń. Ponadto poruszone zostaną tematy wspomagania finansowego eksportu do Chin oraz sposoby rozliczeń kontraktów eksportowych z partnerami chińskimi. Istotne zagadnienia zostaną również poruszone podczas spotkania zatytułowanego &#8222;Rozpoznanie rynku chińskiego&#8221;, w ramach którego zostaną zaprezentowane targi i wystawy odbywajcie się w Chinach, zagadnienia związane z organizowaniem misji gospodarczych czy rodzaje dofinansowania biznesu. Pierwszego dnia targów będzie również miało miejsce Investment Business Meeting, podczas którego zostaną zaprezentowane warunki inwestowania w Polsce i Chinach wraz z prezentacją firm inwestujących na tych rynkach.

Drugi dzień targów China Expo Poland, 21 września, będzie dniem importera. Na spotkaniu zatytułowanym &#8222;Negocjacje kontraktu z chińskim partnerem&#8221; - poza zagadnieniami wyszukania produktów, partnerów i negocjacji cenowych - zostaną poruszone tematy zabezpieczenia dostaw oraz formy importu pośredniego i bezpośredniego. Natomiast w ramach prezentowania warunków importu do Polski będą przedstawione rodzaje transportu, ubezpieczenia, omówione kwestie odpraw celnych, podatków, dystrybucji w Polsce. Dodatkowo zostaną omówione sposoby rozliczeń kontraktów importowych z partnerami chińskimi, a także znaczenie różnic kulturowych w negocjacjach. Wybrane prelekcje zostaną również powtórzone trzeciego dnia targów.

W tegorocznych targach China Expo Poland udział zapowiedziało ponad 200 chińskich producentów i eksporterów z różnych branż. Przez trzy dni będą prezentować m.in. ofertę armatury i sprzętu sanitarnego, wyposażenia wnętrz, łazienek i kuchni, osprzętu i materiałów budowlanych. Ponadto wśród chińskich propozycji znajdą się meble, tekstylia, artykuły dekoracyjne, ozdoby świąteczne, upominki, odzież, obuwie, akcesoria samochodowe. Nie zabraknie także sprzętu AGD i RTV. Targom China Expo Poland 2012 towarzyszyć będą również konkursy oraz atrakcje nawiązujące do kultury i tradycji Chin.
Na stronie znajdują się informację na temat targów organizowanych w Polsce. Targi z różnych branż: targi turystyczne, targi motoryzacyjne, targi kosmetyczne, targi reklamy i wiele więcej. Spis targów podzielony jest na na województwa. Udostępniona jest również wyszukiwarka za pomocą której można wyszukiwać według różnych kryteriów.

Wykonanie strony Urbisoft 2009