X Targi Budownictwa Drogowego, Kolejowego oraz Zarządzania Ruchem "Infrastruktura"
< WróćX Targi Budownictwa Drogowego, Kolejowego oraz Zarządzania Ruchem "Infrastruktura"Data rozpoczęcia:
23-10-2012

Data zakończenia:
25-10-2012

Miasto:
Warszawa

Adres:
ul. Marsa 56C


Tematyka targów:
budownictwo, architektura, infrastruktura, kolejnictwo


Opis:
Salon Maszyn Budowlanych EuroMasz oraz Salon Kolejowy to tylko niektóre z nowości tegorocznej, jubileuszowej edycji X Targów Budownictwa Drogowego, Kolejowego oraz Zarządzania Ruchem "Infrastruktura";. Imprezie tradycyjnie towarzyszyć będzie szereg interesujących wydarzeń merytorycznych, poruszających najbardziej aktualne zagadnienia z branży. Targi odbędą się w dniach 23-25 października 2012, w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska przy ul. Marsa 56c w Warszawie. Tegoroczną edycję Targów "Infrastruktura" swoim Patronatem Honorowym objął Sławomir Nowak - Minister Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej.
Targi "Infrastruktura" to jedna z najważniejszych i najwszechstronniejszych imprez w Polsce poświęconych tej tematyce. Targi to doskonała okazja na podsumowanie roku dla środowisk zainteresowanych rozwojem infrastruktury w naszym kraju, ale również do snucia planów na kolejne miesiące. To tu spotykają się przedstawiciele sektora publicznego w tym m.in. zarządcy dróg wszystkich poziomów, administracji rządowej i samorządów, a także eksperci i przedsiębiorcy związani z branżą drogową, kolejową, bezpieczeństwem ruchu drogowego, zajmujący się produkcją i dystrybucja maszyn budowlanych oraz wiele innych podmiotów z branży.
Uczestnictwo w targach daje możliwość zbadania rynku i nawiązania bezpośrednich kontaktów handlowych z inwestorami zastępczymi, wykonawcami i dostawcami rozwiązań infrastrukturalnych.
Na stronie znajdują się informację na temat targów organizowanych w Polsce. Targi z różnych branż: targi turystyczne, targi motoryzacyjne, targi kosmetyczne, targi reklamy i wiele więcej. Spis targów podzielony jest na na województwa. Udostępniona jest również wyszukiwarka za pomocą której można wyszukiwać według różnych kryteriów.

Wykonanie strony Urbisoft 2009