Targi Regionalia 2012
< WróćTargi Regionalia 2012Data rozpoczęcia:
20-04-2012

Data zakończenia:
22-04-2012

Miasto:
Warszawa

Adres:
ul. Marsa 56C


Tematyka targów:
żywność ekologiczna, produkty naturalne, rzemiosło, moda, kosmetyki


Opis:
Ponad 100 wystawców z Polski i zagranicy zaprezentuje ofertę produktów lokalnych i ekologicznych podczas pierwszych Targów Produktów Regionalnych &#8222;Regionalia&#8221;. Wśród licznych propozycji będzie można znaleźć szeroki wybór żywności ekologicznej i organicznej, produkty tradycyjne, wyroby rzemieślnicze, stroje i akcesoria związane z modą inspirowaną folklorem, a także kosmetyki naturalne. Podczas wydarzenia nie zabraknie degustacji regionalnych produktów, pokazów kulinarnych i związanych z modą. Targi Regionalia 2012 odbędą się w dniach 20-22 kwietnia w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska przy ul. Marsa 56c w Warszawie. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

- Produkty regionalne zyskują obecnie na popularności i są coraz częściej wykorzystywane w promocji regionów i krajów. Na Targach Regionalia zaprezentowana zostanie szeroka oferta różnorodnych wyrobów lokalnych i ekologicznych z Polski i z zagranicy, które zachwycają swoim wyglądem, smakiem i wysoką jakością. Te trzy dni będą doskonałą okazją, aby nie tylko zobaczyć, ale również spróbować tych produktów, a także spędzić miło czas korzystając z atrakcji nawiązujących do regionalnych tradycji i ekologii - mówi Bartosz Sosnowski, prezes MT Polska, organizatora Targów Regionalia.
Na stronie znajdują się informację na temat targów organizowanych w Polsce. Targi z różnych branż: targi turystyczne, targi motoryzacyjne, targi kosmetyczne, targi reklamy i wiele więcej. Spis targów podzielony jest na na województwa. Udostępniona jest również wyszukiwarka za pomocą której można wyszukiwać według różnych kryteriów.

Wykonanie strony Urbisoft 2009