IV Ogólnopolska Wystawa Motocykli i Skuterów
< WróćIV Ogólnopolska Wystawa Motocykli i SkuterówData rozpoczęcia:
02-03-2012

Data zakończenia:
04-03-2012

Miasto:
Warszawa

Adres:
ul. Marsa 56C


Tematyka targów:
motoryzacja


Opis:
W Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska już po raz czwarty zorganizowana zostanie Ogólnopolska Wystawa Motocykli i Skuterów. Miłośnicy jednośladów na miejscu będą mogli zapoznać się z szeroką ofertą firm z branży motocyklowej, importerów skuterów, quadów czy akcesoriów motocyklowych. Ponadto podczas wydarzenia zaprezentowane zostaną liczne nowości motocyklowe, w tym różnorodne modele jednośladów znanych marek debiutujące w sezonie 2012. Na uczestników czekać będą też atrakcyjne występy na scenie, jak pokaz capoeiry oraz akrobatyka na szarfie. IV Ogólnopolska Wystawa Motocykli i Skuterów odbędzie się w dniach 2-4 marca 2012r. w Centrum MT Polska przy ul. Marsa 56c w Warszawie. Organizatorem wydarzenia jest firma Motoroni.
Na fanów motoryzacji podczas IV Ogólnopolskiej Wystawy Motocykli i Skuterów czekać będą najnowsze modele maszyn na sezon 2012, w tym nowe maksi skutery BMW C 600 i C 650 GT, nowa odsłona Yamaha T-Max, skutera Xenter z jednostką napędową o pojemności 155 cm3. Z kolei wielbiciele Hondy będą mogli zobaczyć m.in. najnowszy model CBR1000RR Fireblade, Crosstourer, który bazuje na unikalnej konstrukcji silnika o układzie V4. Przez trzy dni wystawy zaprezentowany zostanie pełen przekrój ofert rynku motocyklowego.
Wystawa będzie otwarta w piątek, 2 marca, od godz. 10.00 do 12.00 dla prasy, dla pozostałych zwiedzających w godzinach 12.00-20.00 oraz w sobotę i niedzielę, 3 i 4 marca, od 10.00 do 18.00. Bilety normalne w cenie 25 zł i bilety ulgowe dla dzieci do lat 10 w cenie 15 zł do nabycia będą w kasach targowych na terenie MT Polska. Bilety są ważne na jeden dzień.
Na stronie znajdują się informację na temat targów organizowanych w Polsce. Targi z różnych branż: targi turystyczne, targi motoryzacyjne, targi kosmetyczne, targi reklamy i wiele więcej. Spis targów podzielony jest na na województwa. Udostępniona jest również wyszukiwarka za pomocą której można wyszukiwać według różnych kryteriów.

Wykonanie strony Urbisoft 2009