Targi Beauty Forum
< WróćTargi Beauty ForumData rozpoczęcia:
10-03-2012

Data zakończenia:
11-03-2012

Miasto:
Warszawa

Adres:
ul. Marsa 56C


Tematyka targów:
uroda, zabiegi, kosmetyka, zabiegi upiększające


Opis:
W Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska zorganizowana zostanie XV edycja Targów Beauty Forum. Na jubileuszowej imprezie dla profesjonalistów z branży kosmetycznej swoje aktualne oferty zaprezentują setki znanych na rynku polskim i międzynarodowym firm i marek. Przez dwa dni będzie można poznać najnowsze trendy, produkty i zabiegi ze świata kosmetyki, kosmetologii, pielęgnacji stóp i stylizacji paznokci. Dodatkowo wydarzeniu będą towarzyszyć wykłady i seminaria prowadzone przez ekspertów oraz liczne konkursy i mistrzostwa.

Podczas Targów Beauty Forum odbywać się będą ciekawe wykłady i seminaria prowadzone przez ekspertów z branży m.in. Międzynarodowy Kongres Kosmetyczny IFC, a także Międzynarodowy Kongres Makijażu Permanentnego. Zorganizowana będzie scena Meeting Point, na której specjaliści będą dzielić się z uczestnikami wiedzą teoretyczną i praktyczną. Przez dwa dni rozgrywać się będą również ciekawe konkursy i mistrzostwa, w których zmierzą się wizażyści, adepci sztuki makijażu i styliści paznokci. W tym roku motywem przewodnim XV Mistrzostw Polski Makijażu będzie temat &#8222;Rock meets Rokoko&#8221;. Z kolei w siódmej edycji Konkursu Młodych Talentów o Puchar Blue Diamond uczestnicy popiszą się swoimi umiejętnościami prezentując swoje zdolności w temacie &#8222;Błękitna Laguna&#8221;. Ponadto styliści paznokci zachwycać będą w Mistrzostwach NailArt Trophy (3D Design/Zdobnictwo Płaskie) oraz podczas XIV Polskich Mistrzostw Modelowania Paznokci. Weekend będzie obfitował w wiele atrakcji i niespodzianek.
Na stronie znajdują się informację na temat targów organizowanych w Polsce. Targi z różnych branż: targi turystyczne, targi motoryzacyjne, targi kosmetyczne, targi reklamy i wiele więcej. Spis targów podzielony jest na na województwa. Udostępniona jest również wyszukiwarka za pomocą której można wyszukiwać według różnych kryteriów.

Wykonanie strony Urbisoft 2009