Targi Przedszkolaka
< WróćTargi PrzedszkolakaData rozpoczęcia:
19-11-2011

Data zakończenia:
20-11-2011

Miasto:
Warszawa

Adres:
ul Marsa 56 c Warszawa


Tematyka targów:
przedszkole, edukacja


Opis:
Już po raz trzeci w Centrum MT Polska odbędzie się warszawska edycja Targów Przedszkolaka, podczas której będziemy gościć rodziców, opiekunów i oczywiście mnóstwo dzieci. Swobodna aranżacja przestrzeni naszego obiektu pozwala na organizowanie u nas imprez o różnej tematyce, również tych dedykowanych najmłodszym, gdzie niezwykle istotne jest zapewnienie rodzicom możliwości łatwego poruszania się z wózkiem czy wygospodarowanie odpowiedniego miejsca dla mam z niemowlętami. W najbliższy weekend warto zatem zaplanować wycieczkę do naszego centrum, by skorzystać z wielu atrakcji dla dzieci i ich rodziców przygotowanych przez organizatora i wystawców Targów Przedszkolaka - mówi Bartosz Sosnowski, prezes zarządu MT Polska.

Podczas Targów Przedszkolaka rodzice i opiekunowie będą mogli zapoznać się z licznymi ofertami przedszkoli i innych placówek oświatowych. Nie zabraknie również produktów dedykowanych dzieciom, wyprawek dla pierwszoklasistów czy artykułów i usług dla najmłodszych zgromadzonych w Strefie Niemowlaka. Impreza będzie także okazją, by porozmawiać z ekspertami zajmującymi się tematami edukacji i zdrowia dzieci. Przez dwa dni porad będą udzielać m.in. specjaliści z Centrum Zdrowia Dziecka, w tym zespół pracowników zdrowia publicznego, diabetolodzy, logopedzi, dermatolodzy, alergolodzy oraz immunolodzy. Na Targach Przedszkolaka także osoby pracujące na co dzień z dziećmi, jak lekarze specjaliści, nianie, pracownicy żłobków i przedszkoli będą mogli zapoznać się z nowościami rynkowymi i aktualnymi ofertami, m.in. firm cateringowych, producentów materiałów dydaktycznych i wydawnictw. Weekend w Centrum MT Polska będzie również obfitował w liczne atrakcje dla dzieci, konkursy, gry, malowanie buziek, mini-kino oraz spotkania z autorami książek, zapewniając wszystkim uczestnikom dobrą zabawę.
Na stronie znajdują się informację na temat targów organizowanych w Polsce. Targi z różnych branż: targi turystyczne, targi motoryzacyjne, targi kosmetyczne, targi reklamy i wiele więcej. Spis targów podzielony jest na na województwa. Udostępniona jest również wyszukiwarka za pomocą której można wyszukiwać według różnych kryteriów.

Wykonanie strony Urbisoft 2009