Internet Poland Conference & Expo 2011
< WróćInternet Poland Conference & Expo 2011Data rozpoczęcia:
08-11-2011

Data zakończenia:
09-11-2011

Miasto:
Warszawa

Adres:
ul Marsa 56 c Warszawa


Tematyka targów:
marketing interaktywny


Opis:
Internet Poland Conference & Expo 2011, największa impreza w Polsce prezentująca firmy oraz tematykę z dziedziny marketingu interaktywnego, odbędzie się w dniach 8-9 listopada w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska przy ul. Marsa 56c w Warszawie. Przez dwa dni wystawcy prezentować będą kompleksowe usługi i najnowsze rozwiązania w dziedzinie marketingu interaktywnego. W trakcie wydarzenia odbędzie się prestiżowa konferencja internetowa Forum IAB 2011, którą uświetni obecność światowych autorytetów branżowych. Punktem kulminacyjnym będzie gala wręczenia nagród w konkursie Mixx-Awards 2011 na najlepsze kampanie reklamowe on-line.

- Wraz ze wzrostem popularności Internetu niezwykle dynamicznie zmienia się również rynek marketingu interaktywnego, dlatego też co chwila zaskakują nas coraz bardziej innowacyjne
i kreatywne rozwiązania. Internet Poland Conference & Expo to niepowtarzalna okazja, by w jednym miejscu zapoznać się z różnorodnymi nowinkami interaktywnego świata, a dodatkowo w trakcie spotkań merytorycznych zdobyć najbardziej aktualną wiedzę na temat trendów panujących na rynku. Dla nas ogromnym wyróżnieniem jest fakt, że Związek Pracodawców Branży Internetowej, który tak silnie stawia przecież na nowe technologie, dostrzegł i docenił nowoczesność oraz doskonałe możliwości aranżacyjne naszego centrum i zdecydował się zorganizować u nas tak prestiżowe wydarzenie &#8211; mówi Bartosz Sosnowski, prezes zarządu MT Polska.

Internet Poland Conference & Expo pozwoli zapoznać się z wszechstronną ofertą dostawców usług i rozwiązań interaktywnych z zakresu brand advertisingu, e-mail marketingu, social media, mobile marketingu, advergamingu, czy SEO/SEM. Na targach nie zabraknie również propozycji agencji kreatywnych, reklamowych i domów mediowych. Szansą na zdobycie cennej wiedzy na temat trendów rynkowych będą też atrakcyjne spotkania merytoryczne, tj. prestiżowa konferencja internetowa Forum IAB 2011, w której udział wezmą uznani eksperci z Polski i zagranicy czy warsztaty z zakresu prawa, e-government oraz marketingu interaktywnego. Ponadto wielu emocji dostarczy także Gala wręczenia nagród w konkursie Mixx-Awards 2011 za najlepsze internetowe kampanie reklamowe. Organizatorem wydarzenia jest Związek Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska.
Na stronie znajdują się informację na temat targów organizowanych w Polsce. Targi z różnych branż: targi turystyczne, targi motoryzacyjne, targi kosmetyczne, targi reklamy i wiele więcej. Spis targów podzielony jest na na województwa. Udostępniona jest również wyszukiwarka za pomocą której można wyszukiwać według różnych kryteriów.

Wykonanie strony Urbisoft 2009