Targi Power Days oraz Międzynarodowe Targi Sprzętu Campingowego i Caravaningowego forCAMP
< WróćTargi Power Days oraz Międzynarodowe Targi Sprzętu Campingowego i Caravaningowego forCAMPData rozpoczęcia:
22-10-2011

Data zakończenia:
23-10-2011

Miasto:
Warszawa

Adres:
ul Marsa 56 c Warszawa


Tematyka targów:
motoryzacja, turystyka


Opis:
Szybkie łodzie motorowe, sportowe samochody oraz najnowsze modele pojazdów campingowych będzie można obejrzeć w Centrum Targowo&#8211;Kongresowym MT Polska na organizowanych w najbliższy weekend Targach Power Days oraz Międzynarodowych Targach Sprzętu Campingowego i Caravaningowego forCAMP. Imprezom będą towarzyszyć premierowe prezentacje, ekscytujące pokazy i jazdy próbne oraz konkursy z cennymi nagrodami. Targi Power Days i forCAMP odbędą się równolegle w dniach 22-23 października przy ul. Marsa 56c w Warszawie.


Zwiedzający Targi Power Days będą mieli okazję zobaczyć m.in. osiągające ogromne prędkości łodzie hybrydowe, ekskluzywne łodzie motorowe, sportowe samochody, nowoczesne skutery wodne, a także quady i motocykle. Prezentowany będzie nowoczesny sprzęt motorowodny i do nawigacji. Nie zabraknie również elektroniki i elementów wyposażenia jachtów i łodzi motorowych. Czas uczestnikom targów będą uatrakcyjniały zawody, pokazy, spotkania z mistrzami prędkości. Organizatorem Targów Power Days jest firma Yacht EXPO.

Na tegorocznych Targach forCAMP będzie można z kolei zobaczyć najnowsze modele pojazdów campingowych, a także kompleksową ofertę nowoczesnego sprzętu campingowego i caravaningowego m.in. różnorodne namioty oraz przystawki do przyczep i camperów, drobny sprzęt turystyczny i biwakowy. Na miejscu będzie można nie tylko poznać nowości, ale również nabyć prezentowany sprzęt. Targi forCAMP organizuje po raz drugi firma Karom.
Na stronie znajdują się informację na temat targów organizowanych w Polsce. Targi z różnych branż: targi turystyczne, targi motoryzacyjne, targi kosmetyczne, targi reklamy i wiele więcej. Spis targów podzielony jest na na województwa. Udostępniona jest również wyszukiwarka za pomocą której można wyszukiwać według różnych kryteriów.

Wykonanie strony Urbisoft 2009