RemaDays 2012
< WróćRemaDays 2012Data rozpoczęcia:
01-02-2012

Data zakończenia:
03-02-2012

Miasto:
Warszawa

Adres:
ul Marsa 56 c Warszawa


Tematyka targów:
reklama, poligrafia


Opis:
Przedstawiciele z branży podczas wydarzenia zaprezentują najnowsze produkty, rozwiązania oraz trendy panujące obecnie na rynku. Propozycje wystawców zebrane zostaną w czterech sektorach: Out&InDoorSystems, GiftsWorld, TechnologyPark oraz PrintShow. Targom towarzyszyć będą liczne atrakcje, pokazy, konkursy i spotkania merytoryczne.
Uczestnicy Targów RemaDays będą mieli okazję zobaczyć nie tylko bogaty wybór produktów końcowych z zakresu reklamy i poligrafii, ale również poznać najnowocześniejszy park maszynowy niezbędny do ich stworzenia. Ponadto organizator zadba o liczne atrakcje. W trakcie imprezy zaplanowane są m.in. RemaCongress gwarantujący wymianę doświadczeń i zdobycie interesujących branżowych informacji czy loteria dla zwiedzających z cennymi nagrodami
Na stronie znajdują się informację na temat targów organizowanych w Polsce. Targi z różnych branż: targi turystyczne, targi motoryzacyjne, targi kosmetyczne, targi reklamy i wiele więcej. Spis targów podzielony jest na na województwa. Udostępniona jest również wyszukiwarka za pomocą której można wyszukiwać według różnych kryteriów.

Wykonanie strony Urbisoft 2009