IX Międzynarodowe Targi Infrastruktury Miejskiej i Drogowej Infrastruktura 2011.
< WróćIX Międzynarodowe Targi Infrastruktury Miejskiej i Drogowej Infrastruktura 2011.Data rozpoczęcia:
15-11-2011

Data zakończenia:
17-11-2011

Miasto:
Warszawa

Adres:
ul Marsa 56 c Warszawa


Tematyka targów:
budownictwo, infrastruktura, kolejnictwo, architektura


Opis:
Targi Infrastruktura 2011 są wydarzeniem branżowym, na którym wszechstronne oferty zaprezentują firmy wykonawcze i usługowe, producenci i dystrybutorzy maszyn i urządzeń budowlanych, kruszyw czy surowców wykorzystywanych do budowy dróg i autostrad. Pojawią się także dostawcy rozwiązań, technologii i osprzętu z zakresu bezpieczeństwa i zarządzania ruchem drogowym w tym oznakowania pionowego i poziomego. Wśród wystawców obecni będą projektanci, firmy zajmujące się architekturą zieleni, jak również wyposażeniem obiektów użyteczności publicznej. Organizatorzy zapraszają również firmy działające w obszarze budowy i modernizacji obiektów sportowych, dworców kolejowych, portów lotniczych i morskich. Trzy dni targów pozwalają poznać aktualną ofertę w zakresie rozwiązań stosowanych w branży, a także nawiązać kontakty biznesowe i znaleźć odpowiednich partnerów do współpracy. Wśród zwiedzających znajdują się m.in. przedstawiciele władz, instytucji rządowych i samorządowych, jak również firmy i inwestorzy prywatni angażujący się w inwestycje infrastrukturalne.
Międzynarodowe Targi Infrastruktury Miejskiej i Drogowej INFRASTRUKTURA są organizowane we współpracy z instytucjami rządowymi i samorządowymi oraz czołowymi organizacjami branżowymi. Targi Infrastruktura gromadzą zarządców dróg miejskich, powiatowych, przedstawicieli administracji rządowej i samorządowej oraz inwestorów branżowych z Polski i zagranicy, reprezentantów firm wykonawczych, projektowych i konsultingowych oraz przedstawicieli instytutów badawczych i uczelni. Targi Infrastruktura stanowią platformę do poznania rozwiązań stosowanych w budowie i modernizacji obiektów infrastrukturalnych oraz do nawiązania bezpośrednich kontaktów z podmiotami oferującymi produkty i usługi w tym zakresie.
Na stronie znajdują się informację na temat targów organizowanych w Polsce. Targi z różnych branż: targi turystyczne, targi motoryzacyjne, targi kosmetyczne, targi reklamy i wiele więcej. Spis targów podzielony jest na na województwa. Udostępniona jest również wyszukiwarka za pomocą której można wyszukiwać według różnych kryteriów.

Wykonanie strony Urbisoft 2009