Auto Moto Eko 2011
< WróćAuto Moto Eko 2011Data rozpoczęcia:
03-06-2011

Data zakończenia:
05-06-2011

Miasto:
Warszawa

Adres:
ul Marsa 56 c Warszawa


Tematyka targów:
motoryzacja, ekologia


Opis:
Ekologiczne trendy w motoryzacji na Auto Moto Eko w MT Polska
Po raz pierwszy w Polsce w centrum targowo-kongresowym MT Polska odbędzie się wystawa Auto Moto Eko 2011. Podczas wydarzenia zaprezentowane zostaną różnorodne, aktualne propozycje i projekty ekologicznych pojazdów oraz najnowsze trendy w motoryzacji ukierunkowane na ochronę środowiska. Wystawie towarzyszyć będą również dyskusje projektantów i producentów odnośnie ekologii w przemyśle samochodowym.

- Ekologiczne pojazdy to bezsprzecznie przyszłość sektora samochodowego, a temat staje się jeszcze bardziej aktualny szczególnie w kontekście drożejących paliw. Co więcej, motoryzacja przyjazna środowisku to metoda, by ograniczyć emisję dwutlenku węgla do atmosfery i tym samym sposób na walkę ze zmianami klimatycznymi wynikającymi z globalnego ocieplenia. Dlatego cieszy nas fakt, że już w czerwcu właśnie w naszym nowoczesnym centrum zwiedzający Auto Moto Eko będą mieć okazję, by zapoznać się z tą przyjazną dla środowiska technologią przyszłości i podpatrzeć najnowsze rozwiązania proekologiczne - mówi Bartosz Sosnowski, prezes zarządu MT Polska.
W Auto Moto Eko 2011 uczestniczyć będą producenci i importerzy samochodów osobowych, motocykli i motorowerów. Wystawa odbędzie się w centrum MT Polska, które oddalone jest 9 km od Dworca Centralnego, 6 km od Dworca Wschodniego i 14 km od lotniska Okęcie. Obiekt zapewnia 1500 miejsc parkingowych oraz stały postój taksówek. Ponadto, w sąsiedztwie kursuje 11 linii autobusowych z różnych punktów Warszawy oraz pociągi Kolei Mazowieckich ze Śródmieścia i Dworca Wschodniego.
Na stronie znajdują się informację na temat targów organizowanych w Polsce. Targi z różnych branż: targi turystyczne, targi motoryzacyjne, targi kosmetyczne, targi reklamy i wiele więcej. Spis targów podzielony jest na na województwa. Udostępniona jest również wyszukiwarka za pomocą której można wyszukiwać według różnych kryteriów.

Wykonanie strony Urbisoft 2009