Międzynarodowe Targi Czystości Europa Środkowo-Wschodnia - ISSA Interclean 2011
< WróćMiędzynarodowe Targi Czystości Europa Środkowo-Wschodnia - ISSA Interclean 2011Data rozpoczęcia:
18-05-2011

Data zakończenia:
20-05-2011

Miasto:
Warszawa

Adres:
EXPO XXI &#8211; Warszawskie Centrum Wystawienniczo-Konferencyjne przy ul. Prądzyńskiego 12/14.


Tematyka targów:
rozwiązania do utrzymania czystości, gastronomia, motoryzacja, medycyna


Opis:
Międzynarodowe Targi Czystości Europa Środkowo-Wschodnia - ISSA Interclean 2011 &#8211; najważniejsze wydarzenie handlowe związane z rozwiązaniami do utrzymania czystości zbliża się wielkimi krokami. Jednym z wystawców po raz kolejny będzie firma SCA &#8211; producent marki Tork, która w nowatorski sposób zaprezentuje kompleksowość swojej oferty.
Przedstawiciele SCA nie zdradzają szczegółów ekspozycji, zapewniają jednak, że już samo stoisko może stać się jedną z większych atrakcji dla zwiedzających. Uczestnicy targów będą mogli zapoznać się z produktami Tork w sytuacjach, w których są one faktycznie stosowane. Dwupoziomowe stoisko zostanie zaaranżowane tak, aby podkreślić możliwość wykorzystania produktów Tork w branżach, których przedstawiciele są oczekiwani na targach, m.in.: w gastronomii, przemyśle samochodowym czy punktach medycznych.
&#8222;Tork zaprezentuje się jako marka, która towarzyszy klientom i mieszkańcom miast niemal na każdym kroku: od kawiarnianych stolików, przez warsztaty samochodowe, po przychodnie lekarskie&#8221; &#8211; zapowiada Małgorzata Łęcka, Regionalny Dyrektor Marketingu AFH &#8211; Region Wschodni. Na stoisku będzie można odpocząć przy dobrej kawie, a nawet skorzystać z podstawowych konsultacji lekarskich. Z uwagi na międzynarodowy charakter targów ISSA, na stoisku Tork będą dostępni regionalni przedstawiciele SCA z Polski, Czech, Rosji oraz Węgier.
Na stronie znajdują się informację na temat targów organizowanych w Polsce. Targi z różnych branż: targi turystyczne, targi motoryzacyjne, targi kosmetyczne, targi reklamy i wiele więcej. Spis targów podzielony jest na na województwa. Udostępniona jest również wyszukiwarka za pomocą której można wyszukiwać według różnych kryteriów.

Wykonanie strony Urbisoft 2009