Targi Outlet Euro Stock w MT Polska
< WróćTargi Outlet Euro Stock w MT PolskaData rozpoczęcia:
20-05-2011

Data zakończenia:
22-05-2011

Miasto:
Warszawa

Adres:
ul. Marsa 56C


Tematyka targów:
odzież, ubrania, moda, markowe ubrania


Opis:
W Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska po raz pierwszy w Polsce zostaną zorganizowane Targi Outlet Euro Stock z szeroką ofertą odzieży znanych światowych marek. Zaprezentowane zostaną ubrania i akcesoria na różne okazje zarówno dla dorosłych, młodzieży jak i dzieci w specjalnych promocyjnych cenach. Targi organizowane przez Quality Development odbędą się w dniach 20-22 maja br. w centrum MT Polska przy ul. Marsa 56c w Warszawie. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Zwiedzającym targi Outlet Euro Stock zaprezentowana zostanie odzież znanych i popularnych marek m.in. Diesel, Tommy Hilfiger, Guess, Pinko, BlueMarine, Wrangler, Lee, Rinascimento, Zara, Massimo Dutti, Stradivarius, Beshka, Miss Sixty, Blue Willi's, Catbalou, Grease, Hammer Smith, Caribu, Mini Mondo, Authentic, Energie, Fracomina, Fransa, MissPink's, Murphy, Only, Outfitters, FreeSoul, Parasuco, Vero Moda, Smash. Wszystkie ubrania będą do nabycia w centrum MT Polska w specjalnych promocyjnych cenach. Przez trzy dni targi otwarte będą od godz. 10.00 do 22.00.

Targi Outlet Euro Stock odbędą się w nowoczesnym Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska w Warszawie, które oddalone jest 9 km od Dworca Centralnego, 6 km od Dworca Wschodniego i 14 km od lotniska Okęcie. Przy centrum znajduje się 1500 miejsc parkingowych oraz stały postój taksówek. Do obiektu można również dojechać komunikacją miejską za pośrednictwem 11 miejskich linii autobusowych z różnych punktów Warszawy, a ze Śródmieścia i Dworca Wschodniego można dostać się pociągami Kolei Mazowieckich.
Na stronie znajdują się informację na temat targów organizowanych w Polsce. Targi z różnych branż: targi turystyczne, targi motoryzacyjne, targi kosmetyczne, targi reklamy i wiele więcej. Spis targów podzielony jest na na województwa. Udostępniona jest również wyszukiwarka za pomocą której można wyszukiwać według różnych kryteriów.

Wykonanie strony Urbisoft 2009