Targi Przedszkolaka
< WróćTargi PrzedszkolakaData rozpoczęcia:
14-05-2011

Data zakończenia:
15-05-2011

Miasto:
Warszawa

Adres:
Centrum MT Polska


Tematyka targów:
przedszkola, szkoły podstawowe, zabawki, edukacja


Opis:
Celem i myślą przewodnią Targów Przedszkolaka jest promocja i upowszechnienie szeroko pojętej edukacji przedszkolnej w całej Polsce, szczególnie wśród rodziców dzieci w przedziale wiekowym 2-6 lat. Ich formuła będzie sprzyjała podwyższaniu świadomości rodziców i opiekunów odnośnie wagi wychowania i edukacji przedszkolnej oraz realizacji obowiązku szkolnego.
Projekt ten to przede wszystkim doskonałe narzędzie promocji dla przedszkoli oraz ich metod nauczania, a także dla aktywnej, edukacyjnej i wartościowej formy spędzania wolnego czasu z rodziną.
To niezwykłe wydarzenie. Dlaczego? Bo to świat widziany oczami dziecka, w którym dorośli będą mogli spełniać marzenia najmłodszych członków rodziny, a także zaplanować kolejne etapy rozwoju swoich pociech.
Na stronie znajdują się informację na temat targów organizowanych w Polsce. Targi z różnych branż: targi turystyczne, targi motoryzacyjne, targi kosmetyczne, targi reklamy i wiele więcej. Spis targów podzielony jest na na województwa. Udostępniona jest również wyszukiwarka za pomocą której można wyszukiwać według różnych kryteriów.

Wykonanie strony Urbisoft 2009