VIII Międzynarodowe Targi Łowiectwa, Strzelectwa i Rekreacji Hubertus Expo
< WróćW Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska w dniach 15-17 kwietnia br. zorganizowane zostaną VIII Międzynarodowe Targi Łowiectwa, Strzelectwa i Rekreacji Hubertus ExpoData rozpoczęcia:
15-04-2011

Data zakończenia:
17-04-2011

Miasto:
Warszawa

Adres:
ul Marsa 56 c Warszawa


Tematyka targów:
łowiectwo, strzelectwo,


Opis:
W dniach 15-17 kwietnia br. zorganizowane zostaną VIII Międzynarodowe Targi Łowiectwa, Strzelectwa i Rekreacji Hubertus Expo. Myśliwi, sympatycy łowiectwa i ich rodziny przez trzy dni będą mieli okazję zapoznać się z bogatą ofertą różnorodnych akcesoriów łowieckich i wziąć udział w licznych pokazach m.in. praktycznego instruktażu strzeleckiego, sokolnictwa, tresury psów, wabienia jeleni, mody myśliwskiej oraz wspólnego gotowania potraw z dziczyzny. Organizatorem Targów Hubertus Expo jest Polski Związek Łowiecki.
Na stronie znajdują się informację na temat targów organizowanych w Polsce. Targi z różnych branż: targi turystyczne, targi motoryzacyjne, targi kosmetyczne, targi reklamy i wiele więcej. Spis targów podzielony jest na na województwa. Udostępniona jest również wyszukiwarka za pomocą której można wyszukiwać według różnych kryteriów.

Wykonanie strony Urbisoft 2009