Motoryzacyjne szaleństwo w MT Polska
< WróćMotoryzacyjne szaleństwo w MT PolskaData rozpoczęcia:
05-03-2011

Data zakończenia:
06-03-2011

Miasto:
Warszawa

Adres:
ul. Marsa 56C


Tematyka targów:
motoryzacja, motory, motocykl, samochody, skutery


Opis:
Na fanów motoryzacji w Centrum Targowo&#8211;Kongresowym MT Polska czeka wyjątkowe wydarzenie, III edycja Ogólnopolskiej Wystawy Motocykli i Skuterów. Zwiedzający będą mieli okazję zapoznać się z ofertą czołowych firm z branży motocyklowej, importerów skuterów, quadów, a także akcesoriów motocyklowych. Impreza organizowana przez firmę Motoroni odbędzie się w dniach 4-6 marca, w nowoczesnym centrum MT Polska przy ul. Marsa 56c w Warszawie.
Targi w województwie
Ostatnio dodane
Polecane
praca licencjacka po angielsku. Szukasz pomocy? praca licencjacka po angielsku (244) czeka na Ciebie. Wystarczy, ze przedstawisz temat, a my załatwimy wszystko za Ciebie.
Spis aptek. Medycyna, lekarze. Lista szpitali, lista aptek, lista gabinetów lekarskich w Polsce. Na stronie znajdziesz: Spis aptek (838) medyczne.

Na stronie znajdują się informację na temat targów organizowanych w Polsce. Targi z różnych branż: targi turystyczne, targi motoryzacyjne, targi kosmetyczne, targi reklamy i wiele więcej. Spis targów podzielony jest na na województwa. Udostępniona jest również wyszukiwarka za pomocą której można wyszukiwać według różnych kryteriów.

Wykonanie strony Urbisoft 2009