FASTENER POLAND®
< WróćFASTENER POLAND&reg;Data rozpoczęcia:
8.10.2019

Data zakończenia:
9.10.2019

Miasto:
Kraków

Adres:
Międzynarodowe Centrum Targowo-Kongresowe EXPO Kraków ul. Galicyjska 9 31-586 Kraków


Tematyka targów:


Opis:
3. Międzynarodowe Targi Elementów Złącznych i Technik Łączenia

Targi FASTENER POLAND&reg; są ewenementem na skalę Polski i naszej części Europy. Są to jedyne międzynarodowe targi elementów złącznych organizowane w Europie Środkowo-Wschodniej. W trakcie tegorocznej edycji zwiedzający będą mieli okazję poznać m.in. najnowsze łączniki i mocowania przemysłowe, łączniki budowlane, systemy montażu i instalacji, technologie produkcji łączników, urządzenia do magazynowania i dystrybucji oraz szeroką gamę usług dedykowanych branży. Targi umożliwiają również udział w różnorodnych eksperckich wykładach i seminariach pozwalających na poszerzenie własnej wiedzy.
Potencjał i wagę targów podkreśla fakt, iż Polskie firmy odnotowują wzrost rynku średnio na poziomie 10%, co chociażby we Włoszech jest nierealne. Szacujemy, że w perspektywie pięciu lat on wzrośnie nawet o 40% i będziemy się plasować za wielką czwórką, czyli Niemcami, Włochami, Francją i Wielką Brytanią.
Należy również podkreślić, że Targi FASTENER POLAND&reg; rosną w siłę i zyskują uznanie na arenie międzynarodowej, o czym świadczy fakt, iż spośród Wystawców aż 2/3 to firmy z zagranicy, m.in. z Czech, Chin, Danii, Francji, Hiszpanii, Indii, Korei Południowej, Niemiec, Szwajcarii, Tajwanu, Turcji, Włoch, USA i Wielkiej Brytanii. Imponująco prezentują się również statystyki Zwiedzających.Na stronie znajdują się informację na temat targów organizowanych w Polsce. Targi z różnych branż: targi turystyczne, targi motoryzacyjne, targi kosmetyczne, targi reklamy i wiele więcej. Spis targów podzielony jest na na województwa. Udostępniona jest również wyszukiwarka za pomocą której można wyszukiwać według różnych kryteriów.

Wykonanie strony Urbisoft 2009