Targi Seniora
< WróćTargi SenioraData rozpoczęcia:
27.09.2019

Data zakończenia:
28.09.2019

Miasto:
Kraków

Adres:
EXPO ul. Galicyjska 9 31-586 Kraków


Tematyka targów:


Opis:
3 Targi Seniora

Seniorzy są obecnie jedną z najważniejszych grup konsumenckich. Targi Seniora są wydarzeniem, które łączy w sobie zarówno naukę, jak i rozrywkę. Podczas bezpłatnych Targów odwiedzający otrzymają możliwość zapoznania się z szeroką ofertą ponad 100 wystawców. Będzie można m.in. wziąć udział w licznych bezpłatnych badaniach (wzroku, słuchu, ortopedycznych, USG itd.). Wysoki poziom programu towarzyszącego Targom zapewni szerokie grono specjalistów z takich dziedzin jak zdrowie, rekreacja czy finanse. Nieodzownym elementem Targów Seniora są również różnorodne atrakcje: koncerty, warsztaty, pokazy czy spektakle teatralne mające na celu urozmaicić wydarzenie. Uwieńczeniem eventu będą liczne konkursy, pozwalające zdobyć wyjątkowe nagrody m.in. wycieczki krajowe i zagraniczne, bony na usługi rehabilitacyjne czy też bilety do teatrów i muzeów.
Dla Wystawców udział w Targach Seniora to szansa na lepsze poznanie potrzeb odbiorców, a zatem uzyskanie informacji niezbędnych do nieustannego rozwoju swojej oferty. Targi Seniora w Krakowie to największe takie wydarzenie na obszarze południowej Polski.
Na stronie znajdują się informację na temat targów organizowanych w Polsce. Targi z różnych branż: targi turystyczne, targi motoryzacyjne, targi kosmetyczne, targi reklamy i wiele więcej. Spis targów podzielony jest na na województwa. Udostępniona jest również wyszukiwarka za pomocą której można wyszukiwać według różnych kryteriów.

Wykonanie strony Urbisoft 2009