ENOEXPO®
< WróćENOEXPO&reg;Data rozpoczęcia:
20.11.2019

Data zakończenia:
22.11.2019

Miasto:
Kraków

Adres:
EXPO KRAKÓW ul. Galicyjska 9, 31-586 Kraków


Tematyka targów:


Opis:
17. Międzynarodowe Targi Wina w Krakowie

Międzynarodowe Targi Wina ENOEXPO&reg; w Krakowie to jedyna profesjonalna impreza winiarska w Polsce. Na Targach można porównać oferty krajowych importerów win oraz producentów z różnych części świata jak Austria, Francja, Włochy, Hiszpania, Niemcy, Węgry, Czechy, Mołdawia czy RPA. Imprezie towarzyszą specjalne szkolenia, seminaria branżowe oraz liczne degustacje win, które pomagają wzbogacić wiedzę na temat tego szlachetnego trunku. Wydarzenie jest świetną okazją do nauczenia się od profesjonalistów sztuki degustacji i rozpoznawania jakości win ze względu na jego różnorakie walory smakowe, zapachowe i wizualne.
Targi w województwie
Ostatnio dodane
Polecane
pisanie prac inżynierskich. Lubisz dywagować nad tematami egzystencjalnymi czy sensem istnienia, ale Twoją słabą stroną jest pisanie. Głowa do góry, z nami pisanie prac inżynierskich to błahostka.
praca magisterska przykłady. Dwoisz się i troisz pisząc magisterkę,wpisujesz w wyszukiwarkę praca magisterska przykłady i nic. Nie trać na to czasu i energii. Pomożemy Ci napisać profesjonalną pracę. Zapraszamy

Na stronie znajdują się informację na temat targów organizowanych w Polsce. Targi z różnych branż: targi turystyczne, targi motoryzacyjne, targi kosmetyczne, targi reklamy i wiele więcej. Spis targów podzielony jest na na województwa. Udostępniona jest również wyszukiwarka za pomocą której można wyszukiwać według różnych kryteriów.

Wykonanie strony Urbisoft 2009