KOMPOZYT-EXPO®
< WróćKOMPOZYT-EXPO&reg;Data rozpoczęcia:
8.10.2019

Data zakończenia:
9.10.2019

Miasto:
Kraków

Adres:
Międzynarodowe Centrum Targowo-Kongresowe EXPO Kraków ul. Galicyjska 9 31-586 Kraków


Tematyka targów:


Opis:
10. Międzynarodowe Targi Materiałów, Technologii i Wyrobów Kompozytowych

Międzynarodowe Targi Materiałów, Technologii i Wyrobów Kompozytowych KOMPOZYT-EXPO&reg; uznawane są za jedno z najważniejszych wydarzeń branży kompozytów w Europie Środkowo-Wschodniej, co znajduje potwierdzenie w stale zwiększającej się frekwencji zwiedzających. Międzynarodowe grono specjalistów, tysiące klientów z Europy Środkowo-Wschodniej, bezpośredni dostęp do rynków lokalnych i globalnych, szansa na zaprezentowanie najnowszych osiągnięć w dziedzinie kompozytów, nowe kanały dystrybucji, wartościowe kontakty biznesowe, wymiana doświadczeń i informacji &#8211; to zaledwie część korzyści, jakie gwarantują Targi KOMPOZYT-EXPO. Towarzyszące wydarzeniu seminaria i Strefa Prezentacji Technicznych umożliwiają przedstawienie najnowszych osiągnięć i potwierdzają wielkie znaczenie kompozytów na rynku. Aby dotrzymać kroku nowym trendom, zakres tematyczny Targów jest co roku uaktualniany, dzięki współpracy z wysoko wykwalifikowanymi specjalistami z polskich uczelni technicznych. Rosnąca liczba zagranicznych Wystawców na KOMPOZYT-EXPO&reg; pozwala skupić w sercu Europy nowości dotyczące kompozytów z różnych zakątków świata, czyniąc Kraków polską stolicą światowych trendów kompozytowych.
Targi w województwie
Ostatnio dodane
Polecane
praca licencjacka po angielsku. Szukasz pomocy? praca licencjacka po angielsku czeka na Ciebie. Wystarczy, ze przedstawisz temat, a my załatwimy wszystko za Ciebie.
Spis aptek. Medycyna, lekarze. Lista szpitali, lista aptek, lista gabinetów lekarskich w Polsce. Na stronie znajdziesz: Spis aptek medyczne.

Na stronie znajdują się informację na temat targów organizowanych w Polsce. Targi z różnych branż: targi turystyczne, targi motoryzacyjne, targi kosmetyczne, targi reklamy i wiele więcej. Spis targów podzielony jest na na województwa. Udostępniona jest również wyszukiwarka za pomocą której można wyszukiwać według różnych kryteriów.

Wykonanie strony Urbisoft 2009