SYMAS®
< WróćSYMAS&reg;Data rozpoczęcia:
2.10.2019

Data zakończenia:
3.10.2019

Miasto:
Kraków

Adres:
EXPO Kraków ul. Galicyjska 9, 31-586 Kraków


Tematyka targów:


Opis:
11. Międzynarodowe Targi Obróbki, Magazynowania i Transportu Materiałów Sypkich i Masowych

Targi SyMas to jedyne takie spotkanie w Polsce, mające na celu przedstawienie w sposób kompleksowy technologii związanych z przetwarzaniem, przeładunkiem, transportem, magazynowaniem, obróbką, sortowaniem, filtrowaniem, separacją, mieleniem i pakowaniem materiałów sypkich i masowych. Ze względu na szerokie zastosowanie technologii obróbki i magazynowania materiałów sypkich, targi co roku odwiedzane są przez przedstawicieli niemalże każdej gałęzi przemysłu: od spożywczej przez chemiczną, budowlaną, rolniczą, aż do wydobywczej i wielu innych. Targom towarzyszy bogaty program naukowy. Specjaliści z branży prezentują najnowsze technologie, rozwiązania i produkty podczas bezpłatnych, dwudniowych seminariów workShops. Ponadto, odbywają się: Konferencja Nowoczesne Technologie w Branży Materiałów Sypkich organizowana przez redakcję magazynu Powder&Bulk oraz Jesienna Szkoła Utrzymania Ruchu. Obecność ekspertów mających wieloletnie doświadczenie w branży gwarantuje najwyższy poziom merytoryczny prowadzonych przez nich wykładów i case studies.
Targi w województwie
Ostatnio dodane
Polecane
prace po angielsku. Pięć lat studiów - trudu, znoju a zarazem doskonałej zabawy, a na koniec obligatoryjnie prace po angielsku . Zbliżasz się do końca studiów i masz problem z napisaniem pracy. Zgłoś się do nas!
pozycjonowanie stron Łódź. Profesjonalne usługi pozycjonowania i optymalizacji stron internetowych. Szukasz pozycjonowania strony? Tutaj znajdziesz: pozycjonowanie stron Łódź

Na stronie znajdują się informację na temat targów organizowanych w Polsce. Targi z różnych branż: targi turystyczne, targi motoryzacyjne, targi kosmetyczne, targi reklamy i wiele więcej. Spis targów podzielony jest na na województwa. Udostępniona jest również wyszukiwarka za pomocą której można wyszukiwać według różnych kryteriów.

Wykonanie strony Urbisoft 2009