ENOEXPO - 16. Międzynarodowe Targi Wina w Krakowie
< WróćENOEXPO - 16. Międzynarodowe Targi Wina w KrakowieData rozpoczęcia:
07-11-2018

Data zakończenia:
09-11-2018

Miasto:
Kraków

Adres:
Międzynarodowe Centrum Targowo-Kongresowe EXPO Kraków ul. Galicyjska 9, Kraków


Tematyka targów:
gastronomiczna, kulinarna, winiarska


Opis:
Na Targach ENOEXPO w trakcie rozmaitych prelekcji znanych gości, wiele czasu poświęcono polskim winom. Nasz rynek cały czas się rozwija, a winiarze z roku na rok są coraz bardziej zadowoleni ze sprzedaży. Również klienci doceniają smak i aromat krajowych win. Podkreśla to Paweł Góźdź, Wiceprezes Stowarzyszenia Winnice Dolnośląskie.

&#8211; Myślę, że coraz więcej ludzi przekonuje się, że polskie wina dorównują tym z krajów typowo winiarskich i to przekonanie o tym, że warto pić polskie wina świadczy o tym, że w naszych winnicach już brakuje win z 2016 roku. Polacy wybierają nasze wina ze względu na ciekawość i Ci którzy się na nie decydują są zaskoczeni, że w naszych trudnych warunkach klimatycznych winiarze polscy są w stanie produkować naprawdę dobre wina.
Targi w województwie
Ostatnio dodane
Polecane
https://aktinet.pl/czy-paproc-szparagowa-bedzie-sie-rozprzestrzeniac/. Czy paproć szparagowa będzie się rozprzestrzeniać?
https://aktinet.pl/czy-roslina-zz-jest-toksyczna/. Czy roślina ZZ jest toksyczna?

Na stronie znajdują się informację na temat targów organizowanych w Polsce. Targi z różnych branż: targi turystyczne, targi motoryzacyjne, targi kosmetyczne, targi reklamy i wiele więcej. Spis targów podzielony jest na na województwa. Udostępniona jest również wyszukiwarka za pomocą której można wyszukiwać według różnych kryteriów.

Wykonanie strony Urbisoft 2009